top of page

Výklad karet 15.-21.7.2019

Zdravím Vás milé ženy.


Při pohledu na dnešní rozklad, který jsem vyložila pro příští týden, se mi zdá, že je všude kolem takové zvláštní tajemno, zvláštní magie, kdy toto „záhadné jiskření“ může pocítit opravdu každý. Obzvláště ale my ženy.


Pro nás to bude velice zajímavý týden, takže se případným mužům – čtenářům omlouvám, ale zbytek výkladu píši výhradně ženám.


Proto můžeme očekávat, že ve výše uvedeném týdnu v sobě budeme pociťovat určitou duchovní moudrost.

Bude to doba o intuicích, o mystice, o předtuchách, které nás mohou provázet a kartičky chtějí, aby se tyto pocity nebraly na lehkou váhu, ale abychom se nad nimi zamýšlely a braly si z nich radu.


Pokud nám vnitřní hlas bude říkat, že něco máme nebo naopak nemáme, udělejme to podle svých pocitů. Bude to důležité.

Pokud se třeba budeme muset v této době rozhodnout, pak se zkusme chovat a rozhodovat nezaujatě, s jasným otevřeným cítěním. Jedině takto poznáme co je dobré a co špatné, ukážou se nám protiklady a my se budeme moci rozhodovat snadněji.


A je lepší dát vždy na intuici.


Naše okolí na nás v této době může vyvíjet určitý tlak, může nastat to, že nás nebude úplně chápat, nebude chápat proč děláme určitá rozhodnutí a proč se třeba chováme jinak než jindy.


Můžeme mít milé Bohyně pocit, že nás chce okolí ovlivnit, a že nás ale vůbec nechápe.


Bude důležité, abychom se nenechaly! Držme se jen a jen své pravdy a našeho intuitivního vnitřního cítění.


V tomto týdnu se jistě projeví i určitá touha po samostatnosti, budeme mít snahu bránit se všem omezením, která nám život přinese, protože naše duše touží po absolutní nezávislosti.


Je to ale krásná doba, kterou si můžeme užívat, protože pokud se budeme držet doporučeních, tak se budeme cítit svobodně, krásně, budeme se cítit jako celostní bytost, vše je tak, jak má být a zažijeme tím pocit štěstí.


Obecně platí, že je to doba o plnění snů, kdy se tak děje, ale za naší aktivní pomoci, není to tak, že by nám to samo spadlo do klína.

Někdy i tento pocit se sice dostaví, ale pak věřte, že to bylo zasloužené , a že jsme se o to již v minulosti postaraly nějakým svým činem.


Je to doba o vyšší ochraně, stačí se jen nechat vést svým vyšším já, svými pocity a rozum nechat malinko stranou.S láskou a úctou

Kartářka Ili

www.kartarka-ili.cz

bottom of page