top of page

Výklad karet 15.-21.6.2020

Moje milé, zdravím Vás.

Pro tento týden mi vychází, že bude celý ve znamení jedné z dvorních karet tarotu, kdy je dobré vědět, že takto rozložené karty velice často označují právě konkrétní osobu nebo soubor nějakých vlastností, možný je i způsob chování, kterým se daná osoba chová. A to vše může zapříčit ovlivnění vašich příštích dnů.

Vy se tedy připravte na to, že se můžete setkat či nějakým způsobem jednat s někým, kdo bude v nějaké situaci nově, krátce. Většinou jde o osobu , která je mladá nebo nezkušená, a proto není dobré se na ní spoléhat.

Bývá to někdo, kdo se ještě bude vyvíjet a tedy se i měnit. A to pak jak k dobrému, tak ale může i k horšímu.

V tuto dobu se ale nemusíte ničeho bát, protože většinou tito lidé působí tak jakoby až blahodárně, protože přináší láskyplné energie, jsou vstřícní.

Většinou mohou přinášet i nějakou dobrou zprávu či nějakým způsobem dokážou vyřešit situaci, která vás mohla trápit.

Někdy takto položené kartičky označují nějakou mladší generaci, děti, vnoučata apod., která vás nějakým způsobem ovlivňuje.

A zde je dobré si uvědomit, že tu jejich vstřícnou a laskavou energii prostě potřebujete, a je dobré s nimi tudíž pobývat co nejčastěji, protože vás dokážou naladit na klidnou a radostnou vlnu, kdy toto člověk potřebuje v dnešním světě opravdu moc.

Ono je dobré někdy jen tak být a naslouchat a nemusíme hned chtít předávat jen rady a vychovávat a snažit se mladší generaci formovat k obrazu svému.

Jsou chvíle, kdy se máme i my , dospělejší, co učit právě od „mláďat“.

A to je právě tento případ.

Nyní je čas na naivní nápady, na dětskou fantazii, je čas na to, žít klidně v pohádkovém vysněném světě.

Protože pokud budete takto naslouchat, objevíte možná svůj ztracený dětský, krásný svět.

Je to pak taková „krásná uklidňující procházka“ do minulosti.

Ale vraťme se k normálním běžným věcem všedních dnů.

Vy touto dobou můžete ale úplně klidně zažít i situaci, která pro vás bude nějakým způsobem citlivá a vy s takovou nebudete mít ještě zkušenost. To vás může hodně znervóznět a můžete mít o sobě pochybnosti.

Nemějte je!!!

Ženy, sílu na to vše zvládnout máme, ale nemusíme na to být samotné. Jde o to, že budeme mít sklony k tomu, že světu potřebujeme právě teď dokázat, jak moc jsme dobré.

Ale to by právě byla ta chyba, protože naše síla bude v tom, že si dokážeme uvědomit, že pokud nevím, neznám, tak se zeptám a požádám o pomoc zkušenější.

V tom je ta síla, kterou tento týden budeme mít, a to je to , co nám všem pomůže vše zvládnout a vyřešit.

Pro tento týden je velice důležité, abyste byly schopny a ochotny přijmout nabídku ke smíru, abyste neodmítaly rady zkušenějších a klidně udělaly ženy i nějaké to smířlivé gesto.

Jediná věc, na kterou si máte dát pozor je to, že byste mohly malinko mít sklony žít v iluzích a snech, takže je dobré vždy stát nohama na zemi a „neulítávat“.

Sen je dobrý, ale žijeme zde, v reálném světě.

Krásný týden přeji.

S láskou a úctou

Vaše čaroda Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page