top of page

Výklad karet 15.-21.2021

Milé ženy,


tento týden by šel charakterizovat nejlépe asi takto: odraz intuice, duchovní probuzení.

Jedná se většinou o období intuitivní jednání, které vede vždy k cíli.

Kdy budete pociťovat rozumovou nejistotu, která je sice velice nepříjemná, ale která není vůbec důležitá.

A vy máte jedinečnou možnost pro sebe něco udělat ve smyslu sebepoznání.


A tak se zamyslete nad tím, kdo jste?!


Opravu můžete očekávat, že se k vám dostane důležitá informace o sobě samé a je jedno, zda přijde zvenčí nebo zevnitř. Která ale povede, a s tím počítejte, ke krátkodobému uzavření se do sebe. Budete zpracovávat své vnitřní dedukce, které vás pak vyvedou k neomylným závěrům.


A někdy to je právě sebepoznání skrze někoho jiného. Což ne vždy bývá příjemné zjištění.

Budete mít sklony jistě unikat jakoby od reality, kdy ale není třeba se toho bát, bude to v té míře, která je nejenže neškodná, ale i pro vás prospěšná, protože přináší skoro vždy inspiraci a nový pohled na svět.


Většinou se tyto stavy projeví tehdy, kdy budete prožívat něco neobvyklého, tudíž je třeba s tím počítat , kdy můžete mít právě neoprávněnou obavu, že jste se „ zbláznila". Očekávejte proto pocity, které budou silné, nadnesené, kdy logika, jakoby nefungovala.

A vy si mát uvědomit jen to, že se toho nemáte bát, ale naopak využít !

Protože rozumové uvažování je jen jedna z částí mysli.


A pokud k tomuto období budeme chtít po kartách radu, tak hovoří v tom smyslu, že je nejlepší právě více času věnovat jen sobě, protože jste to Vy, kdo do sebe zasluhuje nejvíce lásky.


V materiálním světě můžete očekávat, že je velmi dobrá doba pro změnu v zaměstnání. A je tu vynikající možnost pro profesní a osobní růst a rozvoj.

Někdy se ale můžete přistihnout, že na pracovišti se jakoby izolujete od ostatních a i to je normální. Není třeba se tím zabývat. Je naopak velmi dobré všímat si jen svých věcí.


Pozor si dejte na to , že budete mít jistě sklony k tomu nakupovat a opatřovat si zcela zbytečné věci. Ano, i nyní, když je zavřeno, stačí k tomu klik, klik a je to. Budete mít chuť investovat, ale vždy by to mělo být reálné a stát nohama na zemi a jak se říká myslet na zadní kolečka. Neříkám, že si nebudete moci udělat radost, ale co třeba udělat radost někomu jinému ?


Pokud jde o vztahovou část tohoto období, pak čekejte, něco jako vyjasnění po bouřce, dobré a pěkné partnerské období, uklidní se i nepříjemnosti v rámci všech vztahů, ne jen partnerských, ale i rodinných.


A vy budete mít schopnost intuitivně se vcítit do druhých, do jejich problémů, schopnost srovnat tyto problémy vašimi vlastními silami, což bude velmi záslužné.

A i vám to způsobí radost na duši.


Krásný den

s láskou

Ili
bottom of page