top of page

Výklad karet 14.-20.9.2020

Moje milé, všechny Vás moc zdravím.

Je mi líto, ale nejspíše k vám dorazí vyčerpanost.

Následkem moderní, uchvátané doby a i svých činů, jsme si na sebe vzali všichni možná velký úkol, který nás bude tento týden vyčerpávat.

Vy to vnitřně budete cítit, že jste jakoby na hraně, že už nemůžete, přijde pocit, že by to klidně šlo nyní vzdát, ale přesto váš vnitřní hlas bude říkat NE!

Ano, vy vnitřně budete naprosto vědět, že je to jen kousek od zakončení, dokončení. Víte, že jste na posledním schodě a stačí udělat jen jeden krok.

Vy vidíte vnitřně to pomyslné světlo na konci tunelu.

Ale ten poslední krok prostě bude těžký!

Tento týden je důležité, abyste se ve všech věcech spoléhaly ženy jen na své nejzákladnější instinkty. Abyste nedovolily únavě, aby vás oslabila a jakoby ochromila. Hodně moc se soustřeďte na své jednání a dáte to.

V práci se to projevuje hodně často pocitem vyčerpanosti, pocitem, že vás přetěžují.

Nebo naopak i to, že sami sebe přeceňujeme, nakládáme si na svá bedra větší zodpovědnost než musíme. Jsme soutěživé a chceme dojít k cíli za každou cenu.

Ale to je pak tak, že jak se říká: „Pro strom nevidíme les.“

Možná by stačilo se zamyslet, jestli třeba jen nemáme moc projektů najednou.

Protože někdy je třeba si určit jakoby chronologický harmonogram, který by nám to pomohl vše vyřešit, protože se hodně často stává, že najednou to nejde, je to taková slepá ulička.

Ale v okamžiku, kdy si člověk udělá pořádek a časově si určí priority, vše se otočí a jde to i bez stresu.

No, ale povětšinou je to právě náročná doba, kdy pozor na to, že při labilnější povaze jsou bohužel ve hře i deprese ze stresu a pocit, že jste k ničemu.

Upozorňovat na to, že si máte dávat pozor v této době na finance je asi zbytečné, ale zde je to hodně o tom, že ani ne tak špatná investice (přesto nedoporučuji), ale spíše situace, že uvěříte nějakému podvodníkovi, co z vás jen vytáhne peníze.

A tento týden si rovnou zakažte jakékoliv finance půjčit. Jedině, že by vám bylo jedno, že je nedostanete zpět.


Ve vztazích tento týden také není tím nejlepším. Většinou jsou vztahy plné překážek, partneři necítí žádnou perspektivu, je to taková až beznadějná situace, kdy se můžete cítit i osaměle a trápit se tím.

V této situaci je dobré raději vyčkat, nic moc nedělat a jednoduše počkat, až situace odezní, protože vaší přílišnou snahou, by se vše spíše pokazilo, než vylepšilo.

Dobré na tom je snad jen to, že tato doba nebývá dlouhá, a pak se vše vrací do normálních kolejí.

Novým vztahům se rovněž nedaří, takže na rytíře na bílém koni touto dobou nečekat. Protože jak by do života přijel, tak by z něj odjel a ještě by mohl udělat v životě zmatek.

Hrozí v tomto směru i zdravotní potíže, takže se omlouvám za upřímnost, ale sex na jednu noc by se mohl hodně nevyplatit.


Krásný den přeji

Vaše čaroda

Ilibottom of page