top of page

Výklad karet 14.-20.6.2021

Milé Donny, dobrý den!


Pro tuto dobu, tento týden, bude velice důležité, jaký budete k věcem a situacím zaujímat postoj.

Jde o to, že všichni obecně máme sklony k tomu, přistupovat k problémům, starostem a k překážkám v rámci nějakého návyku, který si během dětství, či let a i životních zkušeností utváříme.A tato doba bude vyžadovat, trochu přehodnotit návyky nebo si dokonce začít vytvářet nové.

Například, když bych chtěla hubnout, bylo by třeba začít sportovat a jíst zdravě a nesedět s brambůrkami u televize. Bez nového návyku, by to byla marná snaha.

Byl to příklad, ale v tomto duchu se ponese toto období.


Můžete mít totiž pocit, že to, co bylo , je dávno pryč, pocit, že se jakoby musíte přizpůsobit. A ano, bude to tak.

Přizpůsobení se bude nutné, ať již z jakéhokoliv důvodu.


Zda to bude jen Váš dobrovolný postoj, nebo zda to bude nutnost z nějakých vyšších příčin, to je jedno.

Když se přizpůsobíte, bude minimálně po tuto dobu Váš život jednodušším.


Hodně často se stává, že má člověk pocit, že ho neustále něco brzdí či omezuje, že je jakoby uzavřen v nějaké bublině a nemůže ven, pak skony k tomu uzavírat se do sebe a nejlíp zalézt někam do nory a jen čekat, až ……NĚCO. Ale ono se samo nic nestane.


Proto mějte na paměti, že bude nutné se přiklonit v této době k nějakému řešení, k nějaké možnosti, která třeba nebude zrovna super, bude to pro vás určitý limit, ale jen tak to jde zvládnout a následkem toho pak pokročit dále.


Tyto výše uvedené situace se objevují nepříjemně hlavně v rámci pracovních záležitostí, kdy můžete mít právem pocit, že se po vás někdo vozí, že vám chce někdo škodit, nebo spíše jakoby brzdit ve vývoji, že někomu můžete lézt do zelí, jak se říká.


A zde v pracovním světě obzvláště karty radí, že raději udělat opravdu úhybný manévr, jakoby právě přehodnotit postoj, nebo postu, nebo jakoby se stáhnout, ale zůstat ve střehu, protože se vám to může v budoucnosti hodit.


Jde jen o to na chvilku uklidnit konkurenci, protivníka atd., vám to dá čas na ujasnění si situace a nasbírání energie pro budoucí vývoj a někdy i za budoucí boj o svá práva.

Bojovat o ně nyní, to by byl nesmyls a zbytečné energetické vydání.


V oblasti vztahové to také není nic moc doba, karty ale doporučují, než se člověk stáhne, si raději o potížích pohovořit, dát najevo zájem o to situaci řešit, ale být připravena na kompromis, nebo i na situaci, že budete muset možná přiznat svoji chybu, a malinko sklopit uši.


Protože, pokud budete naslouchat druhým, mnohdy můžete zjistit, že jste třeba neměla všechny informace.

Někdy dochází v těchto případech ke konfliktu jen proto, že si lidi nic neřeknou.

A to z nějakého strachu, jak by jeden nebo druhý reagoval.


Obecně se ale vztahům v této době nedaří, na denním pořádku mohou být pochybnosti, stres a nervozita, kdy ani pořádně nevíte, kde vlastně pramení, kde je příčina toho všeho.


Na toto vše se musíte připravit, na změnu postoje, na stáhnutí se ze situace, nebo i na to vztahovou konfrontaci, protože jak se říká, připraveným štěstí přeje.

Pomůže vám ta příprava překonat tuto dobu.


Přeji krásný den

Vaše čaroda

Ili


bottom of page