top of page

Výklad karet 14.-20.2020

Moje milé, zdravím vás.


Co čekat v tomto týdnu?

Mrzí mě to, ale bude o takové jakoby ztrátě pevné půdy pod nohama.


Není hned zapotřebí se nějak lekat, ale je to o energii, které se nedostává, je jí málo, prožíváte pak právě určitý útlum, máte nedostatek sil a následkem toho cítíte nejistotu. Je to následek této doby, je to i z důvodu přechodu do jiného natavení planety.


Toto vše se bohužel projeví ve všech oblastech života, protože vše je spojeno se vším.

Tudíž je dobré nikde a v ničem netlačit na pilu, jak se říká a hlavně je naprosto zbytečné se nějak namáhat a vést to až do krajnosti.


Je dobré toto období brát malinko jako odpočinkové, i když mozek bude jistě říkat, že zrovna teď je dobré „zamakat“, když se nedaří. Ale holky, když to nejde, tak to nejde.

Raději nic závažného neřešte, sbírejte sílu na další dny.


Jak jsem psala výše, vše se projeví jak ve vztazích, tak i v pracovních věcech.


Kdy ve vztahu je to takové bezradné, doléhá na vás určitá až tíseň, může se klidně zmocňovat i pocit, že se nemůžete hnout z místa, a že vás tedy již nic dalšího či lepšího nečeká.


Ale ono toto období zase přejde, takže není třeba se nějak moc hroutit, protože je to jen nedostatek energie ke všemu.

Je třeba chvilku vyčkat a potřebná energie, kdy bude dost sil na to, všechny potíže se snahou překonat - zase přijde.


Zrovna tak se projeví v pracovním světě, kdy i zde nejde nic tak, jak byste si přála, můžete klidně očekávat, že se budete i zde cítit jakoby v útlumu, budete mít pocit, že začínáte stále a stále znova a bez efektu.


Na nové projekty raději nyní rovnou zapomeňte, protože by to byla opět jen a jen ztráta času a na nálada by šla do bodu mrazu. (jen nyní, ne že to hodíte za hlavu napořád!!!!)