top of page

Výklad karet 14.-20.10.2019

Dobrý den, všechny Vás zdravím.


A jsem moc ráda, že přináším dobré zprávy. Výklad na tento týden je zalitý sluncem, což se zdá báječné- s ohledem na dnešní sluneční den, ale věřte, že takový zůstane i při změně počasí.


Tento týden zde vycházejí karty, které jsou o takovém stavu harmonie, o rovnováze.

Kdy je ale třeba si uvědomit, že vše toto, co s nyní děje, je zasloužené.

Doba, kdy si uvědomujeme, kolik jsme svým plánům a snům již milé ženy obětovaly, jak moc nás to třeba i vysílilo a nyní je ta doba, kdy se můžeme konečně zase nabíjet. Kdy za sebou vidíme již konkrétní činy, konkrétní možnosti atd.


Doba, která nás tento týden čeká, je a bude dynamická, aktivní, ale stabilizující.

Takže i když budeme pracovat stále stejně, nebo možná ještě více, tak to ale budeme vnímat jako rozvoj, jako že nám vlastně vycházejí plány a sny a budeme se na tu činnost těšit.


V tu chvilku toto získává absolutně jiný rozměr, protože vnímání všechno, je pozitivní.

Naše srdce zaplaví taková ta plně motivační energie, budeme velice kreativní a nebudeme se vlastně ničeho bát.

Protože už budeme vědět, že to dáme, že vše vyjde, že vlastně překážky, které nám třeba před tím stály v cestě najednou mizí, nebo najednou víme, jak je řešit. A to je pocit úlevy, který nám dá opět energii, která bude až taková vášnivá.


Další nedílnou součástí toho všeho je i uvědomění si, že se rozvíjíme, že právě jen tím překonáváním potíží se učíme, najednou přichází i pocit - Já na to mám. A víra v sebe. A to je to, co opravdu potřebujeme, věřit si!


A toto vše na nás bude působit, ale budeme tuto energii i vysílat kolem. Takže se pak stane jen to, že i okolí bude mít dobrou náladu, lidé budou v naší přítomnosti rádi trávit čas, protože z nás půjde velice úspěšná energie.

Taková motivační. Můžeme ji tedy využívat, jak v pracovních, tak partnerských vztazích, kdy budeme mít rozhodně takovou tu "ukecávací" schopnost.


A bude to doba, kdy budeme velice společenské. Takže užívat si toho všeho je na místě. Vyrazit do společnosti a nechat se tou společností hýčkat, je v pořádku. Neboť je to zasloužené hýčkání, je to zasloužený úspěch, můžeme být právem sebejisté a o své šikovnosti nemusíme vůbec pochybovat.


Je to takové sluníčkové, že? No ,ale to bych nebyla já, abych neměla i nějakou tu malou radu, pro ty negativní situace, které to může přinést.

Je opravdu dobré si věřit, protože nám doba přináší možnosti. Pokud bychom je z nějakého špatného důvodu nevyužily, a tím by bylo, že si nebudeme věřit, pak ty možnosti zase zmizí a kdo ví, kdy zase přijdou. Můžeme o dost hezkých věcí přijít jen tím, že se budeme bát si je pustit do života.


A dalším problémem, který by mohl nastat je ten, že bychom v té naší činnosti a práci, milé ženy, polevily! To si nemůžeme dovolit. Protože, jak jsem psala na počátku, je to hodně aktivní doba.

Takže čas na odpočinek, počká! Chce to být jakoby v činnosti, v tempu, protože když bychom nyní byly líné, bylo by to, jako když jsme udělaly dva kroky zpět, místo dopředu.

A to by byla škoda.

Takže užívejme si tento týden, kdy se bude dařit, využívejme všeho toho, co máme k dispozici, toho co umíme, každá umí něco, každá je v něčem dobrá.

Tak to nezpochybňujme a věnujme se těmto věcem na 200 % a uvidíte, jak místo únavy, budete čilé.

A ještě nám to přinese úspěch.


Já se na tento týden těším, protože sice může být hodně hektický, ale rozhodně takový motivační, povzbuzující a kreativní.


Krásný den

s láskou a úctou

Ili


www.kartarka-ili.cz


bottom of page