top of page

Výklad karet 13.-19.9.2021

Milé Donny, ženy,

dnes je to hodně moc o Vás, jako o ženách.


Tento týden se budete cítit absolutně božsky jako žena, protože karty označují ženu, která pro okolí a přátele hraje prim. Zelená žena prostě označuje ženu milovanou a lásku s ní spojenou .Můžete očekávat šťastné životní období , přijde zdar, budete schopny překonávat překážky.


A jediné, na co dejte malinko pozor je to , abyste neměly sklony k tomu zneužívat štěstí a věnovat se jen radovánkám na místo práce.


Protože v tomto období půjde i o to, že jde o plody Vaší práce a další důležitou věcí spojenou s touto kartou je fakt, že je na ní napojen růst a prosperita, je to karta šťastná a vše co se děje pod jejím vedením se daří a vyplatí, když se tomu člověk věnuje a neusíná na vavřínech. Když ví, jak s tím vším naložit.


A karty radí, abyste si vše dobře naplánovaly a nechaly uležet.


Z hlediska vašeho vnitřního je to doba, která pro vás bude důležitá v tom smyslu, že asi postupně budete zjišťovat, že podstatou všeho je láska, ale taková ta láska ke všemu, co je samo sebou a na nic si nehraje.


A je nutné si uvědomit, zda už jste se našla a jdete svou cestou, nebo zda pořád ještě chcete být někým jiným.

Pro Vás bude důležité si uvědomit, že jediný a praví cíl, ke kterému jdete nebo v tomto období máte jít, že je jen ve VÁS!

Hledat něco okolo Vás, to nemá smysl !!!


Nicméně celé toto období, bude velmi pozitivně laděno, bude převládat dobrá nálada a pocit štěstí.


A pokud by náhodou chvilku nebylo, pak je dobré využít přírodu, kde se k vám štěstí vrátí, protože nedílnou součástí tohoto období je i spojení s přírodou jako takovou.

Kdy si máte uvědomit i to, že z přírody vychází úplně vše.


A POZOR je to také jedna za karet označující těhotenství, právě z důvodu plodnosti této karty.

Takže pokud by nebylo vítané, dejte pozor!!! Pokud ano, je výborná doba pro početí.


Krásný den

Ili

bottom of page