top of page

Výklad karet 13.-19.7.2020

Všechny Vás moc zdravím.

Opět jsem zde s výkladem karet na tento týden.

Na co se můžeme těšit?

ANO!

Můžeme se těšit! I to už je jistě příjemná informace.

Kartičky tento týden přinášejí uklidňující energii, jako když si máte dovolit se po dlouhé době zastavit, udělat si čas na odpočinek. Myslím tím, ale ten vnitřní klid, protože leckdo by mohl namítnout, že klidu bylo na jaře dost, to sice ano, ale zde hovoříme o vnitřním klidu a pohodě.

Někdy je s tímto klidem, který je potřebný, po kterém toužíme, na který mnohdy není čas, je s ním někdy spojena i potřeba samoty. Taková jakoby péče o sebe a hýčkání se.

Když hovořím o samotě, nemyslím tím, že se máte zavřít někde v jeskyni a meditovat. Ale myslím tím najít si místo, kde můžete být nerušeni sami se sebou.

Zda budete jen tak koukat do přírody nebo si číst knihu, vyšívat, malovat, je to jedno. Vše, co vám udělá radost, je dovoleno a je doporučováno.

V této době se ženy můžete těšit i na to, že o vás možná bude lépe postaráno než jindy. Jde o to, že tento týden se máte naučit i přijímat.


Bylo by tedy dobré dovolit ostatním, aby vás zahrnuli svojí pozorností, láskou, péčí.

Můžete si to dopřát a karty radí, že přesně toto máte nyní přijímat bez pocitu viny, či potřeby se za tu péči omlouvat.


Protože všichni, kdo vám péči, lásku a pomoc nabídnout, za to opravdu nic neočekávají a dělají to rádi.

Tím, že si dovolíte tento pocit přijmout, uděláte nesmírnou radost i těm, kteří vás budou opečovávat.

Dostane se vám tento týden i takový až příval pozitivní energie, odpadnou povinnosti, strachy, bude to , jako když se probudíte s obrovskou silou a energií.

A budete vnitřně vědět, že všechno zvládnete, že to dáte, budete najednou znát správný směr, budete mít pocit jistoty v sebe, v to co děláte, budete si jisté svými sny, dokonce i správnou cestou k nim.


Do cesty vám mohou vstoupit nové osoby, lidé, kteří budou stejně naladěni jako vy samotné. Takové pak jistě rády přivítáte do života.

Může se stát ale pravý opak, že negativní lidé, lidé, kteří s vámi nemohou být na stejné „vlně“, tak ti pak mohou ze života odejít.

Není třeba ale litovat, protože vše se děje jen pro dobro všech.

Proto si ženy užijme tento týden a dovolme si být ženami a nechme se hýčkat.

Krásný týden přeji.

S láskou a úctou

Vaše čaroda

Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page