top of page

Výklad karet 13.-19.1.2020

Všechny Vás zdravím !

Tento týden je milé ženy provázen velmi krásnou kartou, která představuje úspěch.

Můžete čekat období, kdy dojde k dosažení Vašich cílů, k úspěchu, triumfu. Může přijít uznání a sláva.


A pozor ! Jen krátkodobá možnost ovlivnit dlouhodobý vývoj ve svůj prospěch! A tak je dobré zamyslet se nad tím, že to, čeho bylo dosaženo, že to není konečný cíl, a že je třeba postupovat dále.


Klidně si můžete užít toho výsluní, triumfu, ale jak se říká, i když se daří, měl by člověk myslet na zadní kolečka. Vždyť kolik úsilí stálo dosažení tohoto cíle.

Ale rada, i když je v tuto dobu rozhodně dovoleno si to užít, tak ale je dobré si uvědomit, že člověk musí za všech okolností aspoň trochu myslet na zadní kolečka a nechat si otevřená zadní vrátka, protože toto období, kdy je takto krásně, zase skončí.

A pak bude potřeba zase v plné síle jít za svým snem, cílem.


Málokdy se ve výkladech zmiňuji o zdravotní stránce , neboť je to téma, které je „ošemetné“, ale tentokrát musím udělat výjimku, neboť tato doba přeje právě i zdravotní stránce věci, kdy dochází ke zlepšení a přichází rovnováha.


Ale i zde je to o určité práci na svém zdraví, o tom, že se o něj musíme starat. Nemůžeme si myslet, že když trpíme na žlučník a dáme si kus bůčku, že to bude v pohodě, jen proto, že je dobrá doba.

Všichni víme, kde máme svoji slabou stránku, tak na to malinko pozor.

Ale naopak chronické zdravotní potíže, se velice často při působení takto rozložených karet, dávají na ústup.


Když se budeme dívat jen na vztahové záležitosti, pak karty hovoří o tom, že je to velmi vhodná doba na seznamování a to jakéhokoliv druhu, klidně může jít jak o flirt, pokud o něj máte zájem, tak po hluboký citový vztah.


Obecně ale přináší karty do všech vztahů uklidnění, vyřešení sporu, mohou se uklidnit i rodinné problémy, které nejste schopni vyřešit dlouhé měsíce, či roky.

Nápomocny v tom jsou právě určité nové podněty, impulsy.

A je dobré toho využít.


S láskou a úctou

Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page