top of page

Výklad karet 12.-18.8.2019

Všem přeji krásný dobrý den.

Při pohledu na karty, které jsem vyložila na tento týden, se mi chce usmívat, ale je to takový ten šibalský úsměv.

Dalo by se říci, že to bude „výživný“ týden. A bude hodně záležet na každém jedinci, jak se k tomu, co bude přicházet postaví.


Jistě jste již na sociálních sítích nebo v médiích někde četli, že ke konci týdne (8.8.) byla velice silná LVÍ BRÁNA. (To je jev, kdy Sirius a Slunce vychází a zapadá přibližně ve stejném okamžiku).


To může na Zemi vyvolávat extrém ve všech směrech. (ne jen extrémní počasí)

Obzvláště toto postavení působí na psychiku lidí.


Je nutno ještě osvětlit to, že každoročně na konci července a na začátku srpna dochází k tomuto jevu.


Kdy v době, kdy se Slunce, Země a Sirius přemísťují na konkrétní body na obloze, vytvářejí otvor mezi fyzickými a spirituálními světy.

(Pro mě, jako pro čarodějku, je to taková vrcholná kreativní doba .)


A tak každý z nás uprostřed léta prožívá zvláštní nutkání k tomu, že by něco měl. Někdy ale nevíme co přesně by to mělo být. Nějakou novou činnost, nějaké nové koníčky, práci apod. Všichni to známe, každý z nás to prožívá.

A minulý týden, to bylo velmi silné, že? Taková ta nutkavá možnost, síla a strach z toho , že to nezvládneme zároveň.


A právě v tomto bodě, se dostanu k tomu, co vlastně tento týden přinese.

Pocity, které jste minulý týden prožívali, budou tento již pomalu odcházet, budete mít více jasno, budete se cítit jistější v tom co děláte. Budete cítit takové jakoby uvědomění si, že ta určitá nejistota je za vámi.


Dalo by se říci, že nastává čas vědomého probuzení. Již budete dobře vědět, jakým směrem jít, co pro to máte udělat, jak se k určitým situacím postavit, bude to, jako kdyby vám někdo dal úplně nový úhel pohledu. Něco jako návod.


Zní to super, že, ale! To aby to nebylo jen jednoduché.


Jak jsme psala na počátku, můj úsměv byl šibalský.


A to proto, že mnoho z Vás, je jako já, potřebuji mít ve všem plán, postup, nejlépe i časový harmonogram, a když to funguje - tak super!

Jenomže, ono to někdy nefunguje, situace se mění každým okamžikem a to mě vyvádí z míry, protože většinou nestíhám, co jsem měla.

A to pak zase nastupuje moje další problémová vlastnost, kdy potřebuji, aby vše, co dělám, bylo pokud možno perfektní, podle mých představ.


Ale ani to nejde pořád. Takže o tom právě mluvím. Bude to týden, kdy se sice budou situace uklidňovat, bude daleko lépe, vše se posouvá tím správným směrem, ale jak se říká, všechny začátky mají své „porodní bolesti“.

A tak je třeba je překonat, protože teprve pak, po jejich překonání přichází ten pravý zázrak!


Tento týden tedy opravdu můžete očekávat extrémní zvraty, kdy může jít vše úplně v klidu, ale můžete také od rána do večera pořád něco řešit. Tyto situace se mohou střídat, kdy jeden den výborné, druhý úplně špatné.

Přesto vše, co se bude dít, bude pro dobro věci a bude se to dít ne proto, aby vám to pokazilo a znepříjemnilo život, ale proto, aby vás to posunulo dále, výše a k daleko lepším věcem a situacím.


Vnitřně, to bude každý vnímat tak, že je to dobré, že se to děje pro dobro věci, ale ten mozek, ten bude stále rozumovat: „ Proč ale právě já?, Proč ne ten druhý? Co jsem komu udělala? “, atd.


Proto doporučuji více než kdy jindy, se tento týden pokusit být opravdu v klidu, meditovat, odpočívat, nechávat věcem spíše volný průběh.

A když začnete plašit, vzpomeňte si na tento článek a na to, že říkám:

„Hlavně klid!“


Hvězdy nám všem totiž přejí.


S láskou a úctou

Kartářka Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page