top of page

Výklad karet 12.-18.7.2021

Milé Donny, dobrý den,


Tento týden, hlavně na jeho počátku bych čekala bohužel nějaké starosti. Je mi to líto, ale ve hře je stres a zveličování problémů.


Vnitřní rozpor v přemýšlení nad tím, co nejde vymyslet. Trápení se z vlastní viny. Promítání a házení problémů na druhé.

Posedlost nesplnitelným přáním. A vy se budete snažit toho svého dosáhnout za každou cenu a to je moje milé špatně!


Jde i o to, že ke všemu budete mít špatné vnější podmínky, které ale budou jen jako důsledek vašeho předchozího chybného postoje. A vím, že se to asi dobře nečte, ale zamyslete se nejprve nad tím, zda si na něco nehrajete ?! A pak uvažujte o tom, že jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá.

A hned potom, co si to vše uvědomíte, tak ale vyprázdněte mysl, protože všechno ostatní je špatně. A to berte jako hlavní radu karet pro toto období. Tedy pro začátek týdne.Pak se situace mění, ale i tak pozor, protože může přijít nečekaný, někdy prudký počátek něčeho nového.


Je tu právě varování, které Vám říká, že jste na tenkém ledě a tudíž by nebylo dobré udělat chybu. Pokud jste ženy méně odvážné, je dobré počkat někde v koutě, až se nebezpečí přežene.


Protože situace je někdy nevyvážená a nejasná, a proto je někdy lepší vyčkat, kam se to samo vyvine.


Je to ale doba, kdy je tu všude kolem vás plno energie a kdy je dobré ji využít, nenechat jí jen tak odeznít. Prostě byla by škoda ji aspoň v nějakém směru nevyužít.


Jen se u toho využívání vyvarovat situací, kdy budete pro okolí vypadat a jednat s ním , jako když „já vím všechno nejlíp“..

Pak by to bylo o silném přehánění !


Opravdu můžete očekávat situace, které přijdou hodně rychle, nečekaně, a jakoby se budou řítit dopředu. Někdy je to taková nárazová pomoc z vyšších míst.


Jen je opravdu dobré mít se na pozoru, protože hrozí i útok od osoby, která je silnější než vy. Nemusí to být jen fyzicky silnější, ale pracovně vyšší pozice, i duševně vyšší bytost.

Takže vytvořte si ochrannou bublinu a hned tak nikoho do ní v tomto týdnu nepouštějte.


Krásný den

Vaše čaroda

Ilibottom of page