top of page

Výklad karet 12.-18.4.2021

Moje milé,

tento týden ženy počítejte s tím, že byste měly pocítit to, že se Vám nejspíš otevře nějaká nová cesta. Souvisí to i s tím, že dnes máme novoluní a po něm následuje nyní astrologicky velice dobrá doba na vše nové, na aktivity, které nás posunou dále. Super jsou dny mezi 14. -19.4.
Ale zpět ke kartám, je to totiž období o schopnosti prosadit se a o schopnosti vytvořit si vlastní názor. Tento týden bude o umění pohnout událostmi a dát věci do pohybu.


Vy si musíte uvědomit, že jen vy, když si uvědomíte, kdo jste, když budete znát své stinné a i ty dobré stránky, pak jen vy budete tím nejsilnějším stvořením.


Budete umět pohnout událostmi okolo sebe, přijde odhodlání prosadit se, půjdete zcela jistě za určitým a hlavně jasným cílem. A nikdo a nic Vás pak nezastaví.

Nedovolíte jim to, nikomu a tudíž Vás nemůže nic ohrozit.


V této době je velmi dobré se rozhodnout, kterou tu cestu si vyberete, abyste šly ženy za jedním cílem, plánem.

Protože je tu jedno malé riziko a to takové, že je právě dobré držet se plánu a rozhodnutí a hlavně být vytrvalé, protože když se jich držet nebudete, pak riskujete to, že Vás vyšší síla donutí se toho i tak držet, jen to nemusí být až tak příjemné donucení.


Je možné to brát tak, jako že jdete za svými sny pod dohledem vyšších sil.


Pro toto období nejde nic jiného než Vám holky doporučit odvahu .

Pokud se nebojíte převzít odpovědnost sami za sebe, klidně se pokuste změnit i dění okolo Vás, k obrazu svému, protože situace a doba bude těmto změnám nakloněna.


Velmi často tyto karty souvisí s nějakou změnou, kdy se nejedná o nějaký obrat, ale spíš jen o nějaký posun vpřed.

Kdy je pak důležité a pozornost by se měla věnovat tomu, že než začnete nějak hrrr a zbrkle jednat, vždy se zamyslete nad tím, je-li aktivita směřována správným nebo špatným směrem.

Ale rozhodně, je třeba jednat!!!


Krásný den

Vaše čaroda

Ili


bottom of page