top of page

Výklad karet 11.-17.11.2019

Přeji Vám krásný den a podíváme se spolu na to, co můžete očekávat od výše uvedeného týdne.


Nejspíše mnoho z Vás má právě teď pocit, že je váš život tak trochu vzhůru nohama, že se nic neděje tak, jak bylo naplánováno. To je v současné době normální.


Je třeba si uvědomit milé ženy, že se to takto odehrává právě proto, aby vám to pomohlo, aby vás to nasměrovalo na správnou cestu, je to takové jakoby vyšší vedení a je to tak správně.

Změny, které se nyní dějí, vám jen pomáhají odstranit ze života to, co už nepotřebujete a co je tam zbytečné. Vše to, co již neslouží.


Někdy je třeba jen odejít ze situace a tato doba vás jen jakoby popostrkuje dál a dál. Vybízí vás k tomu, jít za svými sny, za svým cílem, nebo naopak – najít si jiný cíl, pokud již není kam postupovat dále v tom, kde se nacházíte nyní.


Je hodně důležité ty změny vnitřně přijmout a jít dál. Je to pro vaše dobro, pro váš prospěch a budoucí štěstí.


Doba, která se otevírá, je vhodná pro změny, pro učení, pro náš růst, pro prosperitu a přeje i láskám, jak novým - tak těm trvalým, vše se jakoby harmonizuje.

Ale je to něco za něco, potřebuje to činnost, akci a neusínat na vavřínech.


Někdy toto vše až jakoby nahání strach, ale chce to se jen uklidnit a nebát se , protože si musíte uvědomit, že na vše, co se nyní děje, jste prostě již připravené. Není třeba se ničeho bát.

Doba, která předcházela tomuto období sice nebyla špatná, ale už stagnovala, vše sice bylo tak nějak v klidu, ale jako když se uvízlo ve starých, zaběhnutých kolejích.


Život je ale o pohybu milé ženy, musí to být vše stále v pohybu, protože je to jako s vodu, dokud teče, je krásná, čistá. Ale jakmile se zastaví, začne zahnívat.

A jak všichni víme, voda si vždy najde cestu. Zvládneme to také!


Takže opusťme tento týden naši komfortní zónu, riskujme, objevujme nové možnosti, nový způsob myšlení třeba.


Je čas zkusit něco nového a nebát se toho. Změny jsou prostě nyní požehnané.


Hurá tedy do práce a krásný týden přeji.


S láskou a úctou

Ili


www.kartarka-ili.cz

bottom of page