top of page

Výklad karet 10.-16.8.2020

Ahoj a dobrý den všem.


Při pohledu na tento týden přijde pocit, že se všechny vaše sny a plány naplňují.

Je to doba o požitcích a nasycení, budete mít jistě pocit, že vám k životu nic nechybí, nebo aspoň nic podstatného, naopak , že vám přináší více.

Super pocit.

A v tuto dobu jistě budete obklopeny vším a všemi, kteří vám budou přinášet jen radost.

Očekávat můžete dobré zprávy všeho druhu, jak finanční, pracovní , studijní, dokonce i vztahové. Ve hře může být klidně dobrá zpráva o nějakém přírůstku do rodiny (zde to ale může být klidně i jen pořízení si štěňátka), každopádně jsou to všechno dobré zprávy.

Tento týden je takový symbol a oslava života jako takového.


Velice často dochází k materiální spokojenosti, kdy se daří v práci, kdy rostou finance, kdy třeba zjistíte, že i investice dříve učiněná nese ovoce.

Jde o dobu, kdy je ve hře solidnost a dobrá spolupráce, je zde možný postup v rámci kariéry a nějaká ta odměna může být také ve hře.

A je to jedno z obdobích, kdy si to prostě máte užívat a ani pro to nemusíte více nic dělat.

Všechno běží jak má a není třeba se nyní nějak víc snažit a vysilovat se, protože by to bylo nyní zbytečné. Je to takto dobré a více dobré už to být nemůže.

Přílišnou snahou něco nyní měnit, by se to paradoxně mohlo jen zhoršit.

Takže užívejte si a nic víc.

Ve vztazích se budete cítit také jako královny, budete spokojené, budete cítit velkou sílu , duchovní - takové jakoby vnitřní spokojenost a lehkost. Pocit, že vám svět právem leží u nohou.

A jelikož z vás ženy půjde krásná a veselá energie, budete jen zářit.

A ano, pak vám minimálně muži budu ležet u nohou.

Zde si to užijte, protože zde také není třeba v současné situaci nic dělat, ale je potřeba nesetrvávat v nečinnosti dlouho, na vztazích se musí pracovat. Takže sem tam, nějaké to láskyplné gesto je dobrý nápad.

Ale jinak je to v krásných láskyplných časech.

Je to doba, která má skoro jen samá pozitiva, a kdybych chtěla nebo mohla před něčím varovat, tak snad jen, že se v té nečinnosti a lenosti, která je nyní sice povolena, ale nemělo by se tak setrvat příliš dlouho. V tom by pak mohl být problém.

Nicméně nyní si tím lámat hlavu rozhodně nemusíte! Nyní je vám vesmír nakloněn ve všech směrech! Užijte si to!


Krásný den

Vaše čaroda

Ili


bottom of page