Výklad karet 10.-16.8.2020

Ahoj a dobrý den všem.


Při pohledu na tento týden přijde pocit, že se všechny vaše sny a plány naplňují.

Je to doba o požitcích a nasycení, budete mít jistě pocit, že vám k životu nic nechybí, nebo aspoň nic podstatného, naopak , že vám přináší více.

Super pocit.

A v tuto dobu jistě budete obklopeny vším a všemi, kteří vám budou přinášet jen radost.

Očekávat můžete dobré zprávy všeho druhu, jak finanční, pracovní , studijní, dokonce i vztahové. Ve hře může být klidně dobrá zpráva o nějakém přírůstku do rodiny (zde to ale může být klidně i jen pořízení si štěňátka), každopádně jsou to všechno dobré zprávy.

Tento týden je takový symbol a oslava života jako takového.


Velice často dochází k materiální spokojenosti, kdy se daří v práci, kdy rostou finance, kdy třeba zjistíte, že i investice dříve učiněná nese ovoce.

Jde o dobu, kdy je ve hře solidnost a dobrá spolupráce, je zde možný postup v rámci kariéry a nějaká ta odměna může být také ve hře.

A je to jedno z obdobích, kdy si to prostě máte užívat a ani pro to nemusíte více nic dělat.

Všechno běží jak má a není třeba se nyní nějak víc snažit a vysilovat se, protože by to bylo nyní zbytečné. Je to takto dobré a více dobré už to být nemůže.

Přílišnou snahou něco nyní měnit, by se to paradoxně mohlo jen zhoršit.

Takže užívejte si a nic víc.

Ve vztazích se budete cítit také jako královny, budete spokojené, budete cítit velkou sílu , duchovní - takové jakoby vnitřní spokojenost a lehkost. Pocit, že vám svět právem leží u nohou.

A jelikož z vás ženy půjde krásná a veselá energie, budete jen zářit.

A ano, pak vám minimálně muži budu ležet u nohou.

Zde si to užijte, protože zde také není třeba v současné situaci nic dělat, ale je potřeba nesetrvávat v nečinnosti dlouho, na vztazích se musí pracovat. Takže sem tam, nějaké to láskyplné gesto je dobrý nápad.

Ale jinak je to v krásných láskyplných časech.

Je to doba, která má skoro jen samá pozitiva, a kdybych chtěla nebo mohla před něčím varovat, tak snad jen, že se v té nečinnosti a lenosti, která je nyní sice povolena, ale nemělo by se tak setrvat příliš dlouho. V tom by pak mohl být problém.

Nicméně nyní si tím lámat hlavu rozhodně nemusíte! Nyní je vám vesmír nakloněn ve všech směrech! Užijte si to!


Krásný den

Vaše čaroda

Ili