top of page

Výklad karet 10.-16.5.2021

Milé Donny,


tento týden by se mohl charakterizovat slovy vědění a moudrost.


A bude to období o tom, že dokážete ovládnout situaci tak jakoby zpoza rohu. A vaše řečnické schopnosti budou jistě naprosto nepřekonatelné.

To vše Vám půjde jen proto, že každá z vás tento týden dokáže být jen sama sebou.


Berte to něco jako „požehnání“, protože málokdy toto jako ženy dokážeme, spíše máme sklony někoho kopírovat a snažíme se o to být někým jiným, proto všeho co nyní přijde využijte.


Ocitnete se zcela jistě v situaci, kdy pocítíte velké organizační schopnosti, obratnost. Bude tam vůle a sebekontrola. Tvořivé myšlení, nápaditost. Zcela jistě nápady, které budete umět prakticky uplatnit. A to Vám také dodá na sebevědomí a udělá dobře na duši .Karty hovoří o práci a situacích, kdy člověk něco dělá nebo se snaží. Jsou to karty o snaze a šikovnosti.

Vždy jsou ale o aktivitě, která je nyní více než potřebná.


Někdy je ale třeba dát pozor i na to, že už se můžete cítit jako vítěz, jako že nic víc už udělat nemůžete, ale to je někdy právě až zaslepenost a chyba, překážkou totiž může být to , že vás některé kombinace či nápady nenapadly, nebo vás nenapadlo, že se dá a dalo jednat i jinak.


Takže půjde vždy o to, abyste vše ženy činily ještě s větším důvtipem, i když se daří, činily tak bez váhání. A opravdu věřily jen sobě, protože v této době si můžete pomoci jen a jen vy.