top of page

Výklad karet 10.-16.1.2022

Milé Donny, dobrý den


V tomto týdnu dojde k roztříštění sil.Budete si muset uvědomit, že překážka která je před vámi , že byla vystavěna jen Vámi a teď jen nevíte, co s tím a divíte se.

To vše vede většinou k bezdůvodné pasivitě nebo apatii kvůli malichernostem. A ke stavění se k cíli zády v domnění, že se vyplní sám.


NO, nevyplní !


Bude to období, kdy budete mít sklony zveličovat potíže, budete chtít být v nečinnosti , jak se říká – chytal lelky.


A je to období hlavně o tom, že vše chce řešit, chce o svých problémech a potížích mluvit, jde o to , že už se v životě udělalo tolik chyb, teď si to konečně pevně uvědomujete, ale bojíte se ozvat, bojíte se s tím něco dělat a tak raději – co kdyby se to nějak samo???


Samo jistě ne!


Jde o to, že budete muset asi vyhledat někoho z vašeho okolí, kdo vám se zvládnutím všeho pomůže, a co je hlavní - musíte to řešit postupně, na najednou, protože pokud by karta chtěla v tomto období před něčím varovat, pak by to bylo právě toto, jedním pozadím se nedá sedět na dvou židlích!


A tak umíte si vybrat?


Jde o to jen rozlišovat podstatné od nepodstatného. To je asi hlavní bod toho, na co myslet tento týden při řešení potíží.


Ve finančních věcech si prosím hlavně nenechte tento týden od nikoho radit. Rada by byla špatná, ale ne schválně!


Pokud se podíváme jen na vztahy a toto období, pak je to tu samá šarvátka a hašteření se o ničem.

Pokud se nezmění přístup ke všemu aspoň u jednoho z partnerů, pak můžete klidně očekávat, že se to bude táhnout a hádky by mohly být na denním pořádku.


Krásný den

Ili

bottom of page