top of page

Výklad karet 1.-7.7.2019

Týdenní výklad karet

1.- 7.7.2019

Na úvod Vám všem přeji krásné prázdniny plné příjemných zážitků a sluníčka.


Zdá se mi, že je to každý rok stejné, nejprve se strašně moc těšíme, až už konečně bude to volno, kdy přijde ta dovolená, kdy se těšíme na pobyt s dětmi, s vnoučaty, s přáteli. Všechno se zdá být super.


Ale, pak přijde ten stres. Mám vše co potřebuji, mám pasy, mám pojistky, je auto v pořádku, hlavně nezapomenout plavky. A když už to vše máte, tak ještě přežít tu cestu autem. Jestlipak nebudou kolony a zácpy, mám dost vody, kdyby náhodou? No děs.

A rázem se z natěšeného okamžiku stane jeden velký stres.


A to je bohužel případ tohoto týdne. Kdy karty ukazují situace, kdy budete nuceni jednat pod tlakem, pod stresem, kdy ale nebudete sami, všichni kolem vás budou mít sklony chovat se stejně nervózně. To bude „mazec“!


Následkem toho pak může docházet k tomu, že budete nepozorní, roztěkaní a to nikomu a ničemu nesvědčí.


Dávejte na sebe tedy v tomto týdnu zvýšený pozor, protože hrozí úrazy z nepozornosti, mohou přijít i drobné nehody, a to vše jen proto, že budete myšlenkami jinde.

Veliký problém může nastat právě v rámci vztahů,kdy i zde se projeví nervozita, kdy pak dochází velmi často k hádkám, člověk někdy, jak se říká, vybuchne kvůli maličkosti, řekne leckdy v návalu momentální zlosti něco, co již nejde vzít zpět, přichází pak zklamání a pocit, že je vše špatně. A hlavně jinak, než si přál a čekal.


Nejspíše budou tento týden přicházet pro vás nové situace, budete se muset přizpůsobit novému, kdy nebudete ani vědět, jak na tom vlastně s ostatními jste.

Někdy je to jen tím, že nová situace, jedete do jiné země, jiní přátelé, či lidé z dovolené. Ne se všemi si budete rozumět. A někdy i delší pobyt s rodinou, kdy jste spolu 7 dní a 24 hodin v kuse dá pořádně zabrat.

Může v tuto dobu přijít i problém s autoritami. (zde pozor, s úřední osobou se zásadně nedohadujte, nedopadlo by to pro vás dobře )


Takže se pak klidně může stát, že se přistihnete s myšlenkou, už aby to skončilo a bylo zase vše v tom stereotypním „normálu“.


Karty chtějí hlavně říci, že není nutné se bát a strachovat, ale je nutné si tento týden prostě dávat pozor. Bylo by velice vhodné si zachovat chladnou hlavu při jakýchkoliv jednáních.

Je dobré někdy počítat do dvaceti, než někomu rychle, zbrkle a v afektu odpovíte.

Tím vším se můžete vyvarovat těchto negativních aspektů, které budou tento týden k vidění.


Většinou půjde pro jednotlivce o jednorázovou akci, jednu hádku, jeden spor, jeden nepříjemný zážitek. Když ho to ustojíte, zvládnete, pak máte vyhráno.

Není třeba se tedy bát, že Vás nic než hádky nečeká.

Ale chce to - být připraven!

Protože, jak se říká, připraveným štěstí přeje.


Tak Vám přeji krásné dny .

S láskou a úctou

Kartářka Ili

www.kartarka-ili.cz

bottom of page