top of page

Výklad karet 1.-7.6.2020 anebo pod ohnivou energií

Milé ženy, zdravím Vás.

Tento týden je tu taková radostná ohnivá energie. Která je hodně aktivní, prudká, rychlá, někdy až zbrklá, tak na to malinko pozor, ale právě pod takovou energií vznikají často velice zajímavé projekty a daří se jak v pracovní světě, tak i ve vztazích.

Je to tím, že většinou za každou naší aktivitou najednou vidíme to, co jsme vytvořili, vidíme zpětnou reakci a to téměř okamžitě.

Je to pro člověka pak takové nabíjecí, kdy za sebou vidí plody své práce, ale někdy se to může obrátit proti nám v opačné podobě.

Energie takto rychlá nebude dlouhodobá a tím, jak se „namlsáme“ skoro okamžitým úspěchem, tak najednou můžeme mít pocit, že je něco špatně, protože se vše jakoby zpomalí.

A my neuvidíme problém v tom, že se změnila okolní energie, ale v tom, že asi nejsme tak schopní, jak jsme si mysleli.

Takže obecně prosím věřte si! A ono to půjde! Na začátku týdne to může být hodně rychle, na konci se to malinko zpomalí, ale přesto je to stále na pozitivní vlně.

Je to dáno i tím, že v pátek nastává úplněk, kdy je to úplněk ve Střelci, a je přesně ve 21:12 .

Zajímavé číslo, že? Takové hezké na pohled, z numerologického hlediska, když to sečteme dvě trojky, ve výsledku šestka.

Kdy trojka je tvořivá, kreativní, spolupracující a má hodně často takový rychlý úspěch, zvláštní je, že se vše pod trojkou daří většinou, když je přítomen malinko i stres. Což v kartách přesně odpovídá té ohnivé aktivitě.

A výsledná šestka je zase o pracovních úspěších, o materiální stránce života, o zdraví, o rodině (zde pozor, nehovořím o vztahu dvou lidí, ale o rodině jako takové, kdy aby mohla v pořádku fungovat, musí být zajištěna právě i ta materiální stránka).

A v tento čas, tento týden, kolem úplňku to bude hodně o posílení vůle, obzvláště sebedůvěře.

A bude to pak i o tom, že překážky , které by se mohly koncem týdne projevit, jsou tu jen od toho, abychom právě posílili a prověřili naši vůli.

Vrátím se k pátečnímu úplňku, kdy připomenu, že každý úplněk je mocný, ale to jen tím, že je to „jiná doba“ .

Jeho energie je silnější než si asi běžný člověk umí představit. Ale kdo se zajímá o Lunu, ten pak ví, že její síla nám může být velice nápomocna, ale bohužel, může i škodit, pokud její sílu využijeme ke špatným účelům.


Klíčem k úspěchu každého úplňku je naplánovat si na úplňkový den, večer a na další dva dny poté takový program, při kterém vám budou síly měsíce pomáhat a nikoliv škodit.

A úplněk ve Střelci nám poskytne hodně takové živočišné energie, někdy můžeme cítit až rebelii v nás.


Ale někdy je náročné tyto energie zvládnout a je třeba se na to připravit. Pro tyto dny je dobré se více věnovat duchovnějším věcem, než nějaké přílišné fyzické aktivitě.

Takže, neříkám, že máte sedět doma, ale všeho s mírou, protože hrozí opravdu úrazy z nepozornosti nebo přecení svých sil. Půjde obzvláště o kosti a svaly.


Naopak duševní aktivita bude velice přínosná i pro budoucí dny, protože nám vesmírná energie poskytne vidět věci z jiného úhlu pohledu, z jiné perspektivy a dá nám to plno nadějí do budoucna.


Jen to chce vymanit se z každodennosti a zaměřit se koncem týdne spíše na dlouhodobější cíle a sny a přání. Protože toto může být doba, kdy se získá pevnější a jistější půda pod nohama.


Jelikož doba, ve které nyní žijeme přímo zmítá emocemi a všichni máme hlavu plnou myšlenek, nevíme co si myslet, protože mediální svět na nás chrlí každý den naprosto zmatené informace, kdy nevíme, kterou z nich si vybrat.


Milé ženy, chce to jen zdravě myslet, využít tyto pozitivní energie a věřit si.

Jen vnitřní jistota Vám může přinést onen vytoužený klid, harmonii a vyrovnanost a ještě k tomu právě ony úspěchy.


Je to pořád o té sebejistotě. Vaše nitro přesně ví, co je pro vás správné a dobré, a co je jen pokus okolí o ovládnutí vašich myšlenek.


Je hodně důležité si tento týden věřit, být aktivní a využít všeho, co se Vám nabídne.

Není důležité, co si bude myslet okolí, protože vaše síla vychází z vašeho nitra, ne z okolních vlivů.


Pamatujte si to, protože i o takové zkoušce může být tento týden.

Krásný týden přeji.

S láskou a úctou

Vaše čaroda Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page