top of page

Tělo nezapomíná

Své tělo nemáš jen tak - náhodou.


Tvá duše si jej vybrala přesně takové, jaké potřebuje k naplnění svého potenciálu.


Tvé tělo je tvůj chrám. A stejně jako o duši, se potřebuješ starat o své tělo. O jeho bolesti, o jeho nezpracované zážitky.


Tělo nezapomíná

  • Tělo je navázáno na naši rodovou linii. To znamená, že v každé buňce našeho těla si neseme informace, smutky, bolesti, zkušenosti a zážitky nejen naše, ale i našich předků. V této fyzické realitě, tady na Zemi.

  • Naše tělo je tu doma, proto je napojeno přímo tady na Zemi ještě mnohem lépe než naše duše, která je nejen nadčasová, ale i nadplanetární.

  • A když žijeme zde na Zemi, je zde hlavním pánem právě tělo.

  • Proto se jej potřebujeme učit naslouchat mnohem více, než si leckdy myslíme. Naciťovat ho, poslouchat, ctít, mít ho v lásce.

Je čas...

cvičit, protahovat se, procházet se, jíst zdravě, dostatečně pít, hladit se, masírovat se, hýčkat se a dopřávat si objetí a kontaktu s druhými, žít plnohodnotným sexuálním životem a užívat si ho, s radostí vítat a přijímat naši menstruaci či menopauzu, odpočívat, relaxovat, krmit naše smysly, sytit naše potřeby těla, bezpečí, pohybem i dostatečným spánkem, starat se o naši kůži, nehty, vlasy, orgány ...


Je mnoho technik, které s tělem vědomě pracují.

Já bych zde ráda zmínila


Vaginální mapování či mapování jizvy po císařském řezu.


Většina lidí si totiž hned představuje, že je to něco sexuálního, spojeného se slastí, vzrušováním.


I můj manžel se rozzářil jak vánoční stromeček a okamžitě mu jely fantazie naplno, když jsem mu řekla, kam jdu. Samozřejmě, představa ženy, jak vzrušuje jinou ženu, bývá pro muže velmi "inspirativní".


Jenže opak je pravdou.


Je to o rozpouštění „zamrzlých“ míst a o uvolňování emocí ukrytých v nich. Díky tomu se může objevit zcela nová, často dosud nepoznaná citlivost, vnímavost, blaženost a vnitřní svoboda. Tento prožitek také dodává víru v sama sebe, hluboké ukotvení ve svém středu a klid spojený s moudrostí.


Je to o masírování každého koutečku velmi pomalu a velmi pečlivě, o hledání míst, která bolí - nejen fyzicky, ale hlavně na duši. Hledají se tzv. spouštěče emocí a bolestí, našich nezpracovaných zážitků, které se do těla vepsaly a stále ho velmi ovlivňují.

Začnou se vám spouštět obrazy, vhledy, pocity a poznání, u kterých budete hned vědět, k čemu patří a další puzzlík dokonale zapadne do celkového Puzzle Vašeho Života.


Já osobně jsme se svíjela, plakala, řvala, kroutila, dýchala. Také jsme se rozplývala a zažívala neskutečné pocity úplného klidu, když se místo podařilo rozpustit.


Měla jsem velké vhledy a poznání, spojené s okolnostmi mého vlastního zrození, narozením mé dcery a mnoho dalších, které jsou důležité pro můj život a vztahy.


Můj zážitek z prvního sezení si můžete vyposlechnout tady:https://youtu.be/iG8TgKeKWw0


Byla jsem u Pavlína Jančová, která působí na Plzeňsku na malebném, úžasném místě, obklopeném zámeckým parkem, v Březině. A bylo to prostě bolestně dokonalé:)). Všem její ruce, trpělivost, naladění, moudrost, vnímavost a pečlivost doporučuji.

bottom of page