top of page

SUPER TÝDEN výklad karet 30.9.-6.10.2019

Moje milé !

Tento týden to bude ženy hodně o nás, jako ženách, o naší síle.


Jde o to, že budeme velice rozhodné, sebevědomé podnikavé bytosti,které se velice rychle pro něco nadchnou.


A někdy je to pro dobou věc, někdy i pro úplně nemožný nápad.

A to je to, na co musíme dávat nyní pozor. Náš temperament bude nyní „vybuchovat“.

Můžeme mít opravdu pocit nebo možná lépe řečeno sklony k tomu tiše potlačovat svoji vášeň, která je připravena, každým okamžikem vybuchnout.


No co? Je dobré uvolňovat energie, nečekat na nic, nedržet je v sobě.

Držená energie člověku škodí. Je lepší dát průchod citům a vášním.


Budeme jistě hledat určité situace, příležitosti, abychom právě mohly dát průchod k tomu uvolnění. Je dobré se zaměřit v tomto na formu nějakého projektu, podniku, snu, v pracovním prostředí, kde můžeme všechny své schopnosti zhmotnit a dát průchod všemu , co k tomu patří.

A vše se bude dařit a vše bude klapat.


Ale právě pozor na to, že pokud se takto budeme projevovat i ve vztahu, můžeme udělat více škody než užitku.


Protože druhá strana na takový příval energie nemusí být připravena, a pak vznikají jen hádky a pocit, že nic nefunguje tak, jak má a náš temperament by byl jen na škodu.

Jediné místo, kde je dobré ho využít na maximum, je fyzická podoba vztahu. Tam můžeme projevit vášeň zcela nekontrolovatelně a bude to fajn.


Jinak se snažit ve vztahu spíše držet nyní při zemi a vzrušení projevit v jiné oblasti.


Výborné jsou na to i zájmy, koníčky, kde se také můžeme vybouřit a nikoho tím ohrožovat nebudeme. Myslím tím na citové úrovni.


Je velice vhodný týden na to, společensky si užívat. Protože tam bude naše povaha považována za zábavnou a milou, lidé budou vyhledávat naši společnost a my budete ve svém „živlu“, jak se říká.


Tento týden, pokud si tedy dáme pozor na tu naši výbušnost, tak pro nás ale bude velice příjemným obdobím, protože můžeme mít pocit, že jsme během týdne stihly více věcí, než třeba za celý rok.


Působí to pak velice kladně na psychiku a na další vývoj událostí, které následují, protože v nás ještě nějakou dobu ta energie bude doznívat.

Pozor si jen musíme dát na to že můžeme mít sklony i k přehánění a to ve všech oblastech.

To pak značí to, že si na sebe můžeme vzít více povinností než uneseme, můžeme slíbit něco, co nebudeme později schopny dodržet a je i riziko, že nás může provázet celým týdnem žárlivost.


Tomu se můžeme vyhnout jen tím, že energii budeme směrovat jen do svých věcí, svých potřeb, svých projektů a nebudeme slibovat nikomu nic, jak v pracovních, tak i v soukromých záležitostech.


S láskou a úctou

Kartářka Ili

www.kartarka-ili.cz


bottom of page