top of page

Projekt INSPIRATIVNÍ ŽENY

Určitě to znáte, milé Donny, stejně jako já listujete a čtete časopisy pro ženy, články na sociálních sítích, sledujete dění kolem nás.

Možná Vás také napadlo zamyslet se nad tím, že některá žena má zajímavou práci, dělá něco, za co si zasluhuje uznání. Možná Vás zaujala žena, která je mediálně „hodně známá“ protože její práce je nejen zajímavá, ale také druhým prospěšná. Možná, že sledujete některou ženu, která je Vám svojí prací blízká, líbí se Vám to, co dělá a třeba o ní zatím mnoho lidí neví.


Pracovně se pohybuji převážně mezi ženami. Už před nějakým časem jsem si uvědomila, že mám kolem sebe spoustu báječných žen. Mají zajímavou práci nebo koníček. Jsou v něčem jedinečné. Dělají něco, co já obdivuji. Jsou pro mě inspirací.


Proto jsem se otevřela v Klubu Donna nový projekt INSPIRATIVNÍ ŽENY. Chci se s vámi podělit o příběhy žen, které mají mé uznání, které mě inspiruji, které dělají ve své práci nebo i volném čase něco, co by mohlo zajímat i vás.


Každý týden Vám představím jednu inspirativní ženu. Napíšu Vám o její práci, o tom, proč mě inspiruje a přidám VIDEO MEDAILONEK, abyste i vy měly možnost ji vidět, ji slyšet.


bottom of page