top of page

PF 2021 od naší dvorní čarody Ili

Milé Donny.
Přeji Vám, aby čarovná atmosféra Vánoc přetrvala i nadále,

a aby Vás příštím rokem provázelo jen zdraví, štěstí a láska, aby úspěchy příštího roku předstihly roky minulé.

A aby si všichni na světě uvědomili, že všechno to důležité, je očím neviditelné, že vždy vidíme správně jen srdcem.


Hodně štěstí v roce 2021

přeje Vaše čaroda

Ili
Jistě čekáte a jste zvědavé, zda pro vás budu mít nějaký ten výhled na příští rok. Jaký tedy bude?


Jak začít? No, už jen má průvodní fotografie k tomuto článku by mohla být příkladem.


Všichni dobře vědí nebo se očekává, že každá správná čaroda má svou černou kočku, vždy jim sedí na rameni, že? Ale já! Já, musím mít bílého psa.


A přesně to se bude hodně často stávat. Budeme tak malinko rebelovat, budeme chtít a budeme mít velmi silnou potřebu obecně dělat věci jinak, po svém. Ne tak, jak se od nás očekává, ne tak , jak si někdo přeje.

Je jedno zda je to v rámci rodiny nebo státu.

Bude to proto, že si budeme všichni daleko více a intenzivněji uvědomovat, co je pro nás důležité a co není.

Nebudeme již chtít slevovat ze svých zásad, nenecháme se nikým odradit od svých plánů, budeme v daleko větší míře činit věci jen v souladu se svým nitrem, se svou duší. (To bude důsledek letošní transformace.)


Jen to nás bude dělat šťastnými. A vše, co nebude v souladu, tak nejspíše z našich životů odejde. Někdy to bude bolavý odchod, někdy veselý. Ale vše se to bude dít jen proto, že to pro nás bude přínosem.

Někdy se efekt dostaví ihned, někdy později, ale dostaví se.


Občas se Vám může zdát, že vám pořád někdo hází klacky pod nohy, tím se můžete cítit malinko pod tlakem, ale jen do té doby, než se rozhodnete, zda se tedy tomu všemu přizpůsobíte, nebo si to právě stejně uděláte nějak po svém.


Ta možnost volby, která je tu vždy a za všech okolností přítomna, to je asi někdy to nejtěžší, rozhodnout se, protože tušíme důležitost toho rozhodnutí.


Nebojte se ženy, rok 2021 bude výjimečný právě tím, že pokud ta rozhodnutí uděláte intuitivně, dle pocitů, tak nebudete dělat chyby. Stačí si tedy důvěřovat.


Obecně ten rok bude již klidnější než byl tento, transformace se dokončila, nebo ještě dokončuje, ale i když to někdy bude vypadat (obzvláště ještě v lednu a v únoru), že je to pořád stejné, tak není.


Vše bude jiné, nikdy to nebude stejné než před rokem 2020. To ale ještě neznamená, že to nové, nemůže být lepší. Bude to o vás, jak si to nastavíte.

Jak jsem psala, v zimě ještě budou probíhat dozvuky roku minulého, a až pak se to začne výrazněji uklidňovat.


Neříkám, že to pak již bude procházka růžovou zahradou, ale již budeme na změny připravené, budeme umět rychleji reagovat, situace pro nás nebudou nové, a proto je také daleko snáze dokážeme zpracovat. A již jen toto nás všechny vyklidní a navodí atmosféru toho, že je to již jednodušší.


Všichni, kdo si dovolí vidět v roce 2021 svět pozitivně, ti co budou hledat na všem to hezké, pokusí se vidět dobro, protože ono je všude, stačí se jen dívat, tak to budou mít v tomto roce lehčí a budou cítit klid a pocítí asi i více jistot. Budou mít víru sami v sebe.


Ti, co budou chtít na všem hledat jen chyby, tak ano, uvidí je a pro ně bude svět a tento rok pocitově ještě horší, než ten minulý. Protože zlepšení nebudou schopni vidět.


A proto také říkám, že hmota není všechno! Nejsem úplně mimo, vím, že se musí jíst a z něčeho platit nájem. Jasně, že to je důležité. Ale stačí mít auto, které je bezpečné a jezdí, doveze nás kam potřebujeme. Není nutné soupeřit se sousedem, kdo má lepší a není nutné mít nejnovější verzi BMW. To není to nejdůležitější.


Slibuji, že všichni, co si toto uvědomí a budou se tím v roce 2021 řídit, že pro ně bude tento rok pocitově již daleko lepší než rok minulý.


Záleží tedy hodně jen na vás, jaký ten rok 2021 pro vás bude.


Přeji Vám, abyste se tedy nebály, milé Donny, být v souladu jen sami se sebou a rozhodnutí činily podle Vašich pocitů, a ne podle toho, že si to tak někdo přeje.


Věřím, že to všechny dokážeme, a že rokem 2021 projdeme se štěstím.


Krásné dny.

Vaše

Ili

bottom of page