Pavla Kavinová posílá PF 2021 pro Klub Donna

Hezký den, milé Donny

protože se pracovně pohybuji převážně mezi ženami, začala jsem (už dávno) pořádat Dámské večery pro mé kamarádky a zákaznice.

• Mám kolem sebe spoustu báječných žen, které mají zajímavou práci nebo koníček. Jsou v něčem jedinečné a dělají něco, co já obdivuji. Jsou pro mě INSPIRACÍ.

• Toto všechno mě vedlo k tomu, že jsem založila KLUB DONNA https://www.klub-donna.cz/, kde se budu moci tyto báječné ženy představit a ukázat svoji práci a zároveň tím i další ženy inspirovat.

Naše společné téma je KRÁSA, ZDRAVÍ, ROVNOVÁHA - INSPIRACE PRO ŽENY.

Klub Donna je pro všechny ženy, které hledají inspiraci, rády se setkávají se zajímavými lidmi, pro ženy, které se zajímají o svůj seberozvoj, péči o své tělo, zdraví bez chemie, přirozenou krásu, zdravé vaření, cestováni, aktivní odpočinek a mnoho dalšího.

Vítejte v mém Klubu Donna.

Ve videu mám pro vás přání pro rok 2021

Nechte se pravidelně informovat o novinkách!