top of page

Novoroční výlet na Australké hory


Den po Novém roce jsem se lízala z kocoviny. Sama před sebou jsem předstírala, jak jsem fresh, byla cvičit a namlouvala si, že jsem ok. Pak se mi ozvala Louis, moje australská kámoška, jestli chci jít s ní, jejím přítelem a jejich kamarádem na večeři.

Upřímně, jedna vyprošťovací skinny bitch mi jenom prospěje.Sešli jsme se a bylo to moc fajn. Jejich kamarád vyrazil na sólo male road trip ze Sydney. Den nato jeli na výlet na místní “horu” Mt Kaputar – má 1000 metrů nad mořem. V porovnání s horami v Evropě je to docela srandovní výška. Když se ale podíváte po okolí Narrabri, pochopíte, proč ji místní horou nazývají. Australský venkov je jedna velká placka!


Násilně jsem se k nim vetřela. Další den jsme vyrazili. Velmi prozřetelně jsem si vzala džínové kraťasy. To proto, že když jsem tam byla naposledy, šli jsme asi tři kilometry po naprosto dokonale upravené cestě. Proč si tedy oblíkat kraťasy na cvičení, který nosím pořád.


Když jsem přišla k autu, Tom hned utrousil komentář ohledně mého outfitu. Já jsem zase pokukovala po jeho trackových kraťasech.


Upřímně, oblečená jsem byla opravdu blbě. Čekal nás výstup do strmých schodů a následné lezení po skále. Na to jsem byla oblečená fakt úplně blbě. Kdo to mohl tušit?! Vždyť posledně to byl