top of page

Moje malé filozofické okénko aneb výklad karet 1.-7.3.2021

Milé Donny !


Ženy, já vím, že poslední dobou mé výklady nejsou zrovna optimistické, ale jistě všechny víte a chápete, proč tomu tak je.


Dnes jsem se třeba celý den odhodlávala, zda vůbec něco psát, nebo ne. Protože už nějakou dobu karty v obecných věcech vypadají stále stejně, nebo velice podobně.


A já si pak přijdu, že Vám mohu psát vlastně jen takové fráze, skoro až otřepané. A připadám si po pravdě pak hodně blbě. Ach to ego. Jenomže, nakonec stejně vždy vyhraje ta moje vnitřní čaroda a výklad napíšu.


Již mou práci znáte, tak jsem přesvědčena, že si z výkladů dokážete dobře vyčíst přesně to, co potřebujete.


A holky, i když to nyní nevypadá zrovna super. Vlastně se nám v reálném světě může zdát, že se to pořád horší a horší. Nevím sama proč, ale já jsem celou dobu, už skoro celý minulý rok přesvědčena, že tento měsíc, letošní březen, je nějakým způsobem velice významným, že se nyní něco stane, něco zlomí, něco přijde nebo přejde, co odstartuje tu změnu k lepšímu.


Neptejte se mi proč si to myslím, na čem je ten pocit založen, nevím to sama, ale jsem o tom vnitřně tak přesvědčena, že si vám to tu dovolím napsat.


Jasně, že je možné, že nám náladu zlepší třeba jen sluníčko, ale co už – i to je dobré. A nezapomínejme, že březen teprve začíná.


Tak jo, teď jsem tu měla takové své filozofické okénko, ale nyní již něco málo tedy k tomu, co čekat.


Tento týden přichází okamžik, kdy na hodně z vás přichází rezignace nad vším tím, co se okolo děje a můžete se díky tomu stavět do pozice, kdy nic není důležité a člověk po ničem netouží.

Nebo možná touží, ale nedovolí si na to ani pomyslet, aby se to náhodou ještě více nepokazilo. Příšerné pocity.


Ono to bude nyní hodně moc o umění nadhledu, o umění čekat, vyčkávat – což Vám ale může někdy právě pomoci vyřešit i situace, se kterými si za normálních okolností nevíte rady.


Budeme nyní všichni moc přemýšlet, v klidu, o samotě, nejspíše i dojde k tomu, že leckdo přijde k pochopení nějakého svého problému, který je obtížný, od kterého jste třeba holky utíkaly. Ale to pochopení ještě nemusí vést k jeho vyřešení, neboť zjistíte, že řešení neexistuje.


Ale přijde zvláštní věc, a tou je vyrovnanost. Vaše vnitřní. Dokážete se s tím vyrovnat.

Ono karty k tomu tématu mají jednu velkou radu a to takovou, že někdy se prostě nejlépe dívá z dálky a člověk nemusí vždy všemu rozumět.


V tomto týdnu půjde hlavně o vnímání a pozorování okolního světa. Bude to doba o odstupu od veškerého dění, kdy půjde opravdu hlavně o to - být jen pozorovatelem.

Protože nic nebude nutné, všechno počká!


Je to doba, kdy je dobré ustoupit od problému, nechat všechno být tak jak je, vyřeší se to samo, bez vaší účasti.


Držím všem palce, přeji hlavně zdravíčko,

myslím na Vás

a krásný den

vaše čaroda

Ili


bottom of page