top of page

MAGICKÁ SOBOTA 22.2.2020 čas 22:22

Milé ženy,


Tento týden zde nenajdete klasický výklad karet.


A to proto, že v tomto čase zažijeme opravdu hodně moc zajímavých okamžiků. Již datum čtvrteční datum 20.2. je zajímavý, natož pak sobotní datum 22.2.2020 a okamžik 22:22.

Je to naprosto magický, kouzelný čas, který se nebude opravdu dlouhou dobu opakovat.

Nejbližší podobný je za dva roky, ale to pak bude už opravdu poslední extra důležité datum. Ale vraťme se k sobotě a onomu výše uvedenému času.


Jsem tu pro vás s určitým poselstvím, a proto bych vás chtěla tímto přizvat a požádat o účast na sobotní meditaci za Planetu.


Meditace na téma:

OTEVŘENÍ SRDCE A PROUDĚNÍ SVĚTLA A LÁSKY NA PLANETU

skrze nás všechny v jeden okamžik a to 22. 2. 2020 ve 22:22


Meditovat a propojovat se budeme na dálku, každý ze svých prostor.

Je to celoplanetární meditace!


Já osobně věřím ve společnou sílu lidí, kteří vysílají jen lásku a světlo, věřím, že společnými silami můžeme naši krásnou PLANETU zachránit, něco pro ni udělat.

Proto věřím, že pokud se připojíte, uděláte dobrou věc. Stačí se jen tou dobou zklidnit a myslet na ZEMI, na to, jak ji máme rádi, co všechno pro nás znamená, jak je důležitá, jak ji potřebujeme my všichni, nepotřebuje ona nás.


Všem co se připojí, předem velice děkuji.


Myslím si, že i z osobního hlediska je toto datum a tento čas opravdu velice důležitým bodem, z mého pohledu to může být bod zlomu, v rámci naší osobní, vnitřní transformace.

Je důležitý pro všechny, kdo mají zájem na sobě pracovat a poučit se z chyb, otevřít oči, mysl a srdce, je někdy to nejdůležitější.

Nemám dnes co více dodat, protože si myslím, že výše popsané téma je velice hluboké a k zamyšlení samo o sobě.


Těším se na sobotu a věřím v naše spojení.


S láskou a úctou Ili


Výjimečně si zde dnes dovolím doporučit vám i toto :Koho zajímají výklady karet a duchovní a esoterické téma, koukněte se na mé stránky www.kartarka-ili.cz , protože zde najdete informace k akci, kterou nabízím, právě pro tento den, a která je speciální, výjimečná a časově velice omezená a nepůjde opakovat.

Díky Ili


bottom of page