top of page

MAGICKÁ PORADNA - LÁSKA

Dobrý den Všem.

Dovolím si dnes malinko odlehčit téma, myslím, že v této době to každá potřebujeme , a mám tu pro Vás tedy pár informací v rámci velice jednoduché magické poradny, jak na lásku.

Je dobré vědět, že univerzální síly jsou všude kolem nás a jsou připraveny nám pomáhat, naslouchat a působit podle našich přání.

A na nás pak ženy je, abychom se na ně napojily.Někdy je to něco tak snadného, jako je zapálení svíčky, která posílá do vesmíru zprávu : ,, Potřebuji pomoc.“

A tak již následují typy, jak si zajistit lásku.

Nejlepším dnem pro kouzla na lásku je pátek, (který je pod vlivem Venuše, ta je bohyní lásky). Takže pokud možno čarovat v tento den. A nejlepší a nejsilnější je to v pátek za úplňku. Je to sice delší čekání, ale za to pak člověk může být připraven. Je to čas pro získání něčí pozornosti, přátelství a právě je úplňková doba spojena s milostným životem. V tomto pojetí je třeba také dobré pořídit si nějaký amulet, který posiluje ženskost, protože nebudeme si zde nalhávat , že je to jen o duši, i přitažlivost tam musí být. A to je právě to, že se musíme cítit krásně jako žena a i to jde posílit. Nejlépe opět nějaký amulet ve spojitosti s Venuší nebo jakoukoliv jinou bohyní. Jen to musí být vám sympatická bohyně. Na trhu je jich plno.

Důležitá je také barva. A barvou lásky je rozhodně RŮŽOVÁ. Jakýkoliv její odstín, to je jedno.

Takže je dobré nosit růžové doplňky, ale klidně stačí jen růžová stužka uvázaná kolem zápěstí a vesmír už ví, je to signál, že potřebujete pomoci právě v této milostné rovině.


Následují pak také kameny nebo minerály, abych byla přesná, které podporují tuto oblast a zde, pokud budete chtít investovat nějakou tu korunku, by bylo dobré si pořídit růženín.

A nosit ho nejlépe u sebe.

Toto je již sice investice, ale minerály se dají koupit ve všech velikostech, takže stačí i docela malý.

A ten je cenově rozhodně dostupný. Nebo se dá pořídit i náramek, či korále. A hned máte i módní doplněk.


Dále pak bylinky, které můžete použít, kdy pro přivábení lásky je dobré sníst jablko, pak sesbírat semínka a nechat je ve stínu uschnout.

Pak je dobré to posypat levandulovou drtí a uschovat pod polštářem.

Ona vůbec levandule je pro lásku výborná. Tak třeba koupit si květinku levandule Nebo takový ten vonný pytlíček. Mezi bylinky se také ale řadí tzv. vykuřování a vonné tyčinky, které jsou z bylin, a kdy pro tuto oblast je nejlépe pálit okvětní lístky růže. Rovnou ale sděluji, že zajímavé je, že ta vůně při pálení růže není vůbec příjemná, tak jak si člověk myslí. Jde ale ve hmoždíři podrtit ještě i lístky rozmarýnu, a tím získáte hodně silný a mocný kouř lásky, ale i už příjemně vonící. Někdy je dobré si provonět koupelnu nebo místnosti, kde máte klid a prostor myslet na lásku, kterou chcete prožívat. U esenciálních olejů se budu opakovat, ale je dobré opět použít růžový olej, ten už voní krásně. .

Posledním typem je svíčková magie, kdy pálíme nejlépe každý pátek růžovou svíčku . (svíčku této barvy pálíme kdykoliv chceme – ne jen v pátek, ale pátek je nejlepší den) Při zapalování myslíme na to, co si přejeme.

Svíčku necháváme nejlépe vždy dohořet, pokud to z nějakého důvodu nejde, pak ji uhasit „zhášedlem“ svíček, nebo ji přiklopit sklenicí, hlavně ji NESFOUKÁVAT SAMA. To byste kouzlo sama sobě zrušila!!!!


Já osobně hodně praktikuji právě svíčkovou magii, která je úplně krásně dostupná a kombinuji to s bylinkami, ale ono jde i všechno doporučené spojit, nic neškodí. Ale rozhodně to není nutné.

Takže hodně štěstí při čarování.

(Nezapomínejte, že to ale není proces, kdy dnes začarujete a zítra máte zázrak.

Jde o dlouhodobější působení. Rychleji to umí jen negativní energie, kterou ale nikdo v životě nechce, neboť se vždy obrátí proti vám.)

Držím palce.

Ili



bottom of page