top of page

Kreativita a tvoření aneb výklad karet od 2.-8.12.2019

Všechny moc zdravím a přeji krásný předvánoční čas.


Vánoce se kvapem blíží, mohlo by se zdát, že se vše ještě zrychluje, že je toho ještě tolik, co se musí vyřídit, koupit, udělat.


Ne, opak je pravdou, začíná se to vše malinko uklidňovat. To ale nic nemění na tom, že předvánoční povinnosti nám holky prostě zůstanou.


Ale vše nám půjde jakoby s lehkostí, jako samo od ruky, budeme na sebe možná i pyšné, jak dokážeme být kreativní, šikovné. Mnohdy se možná budeme cítit jako kouzelnice, kdy z ničeho vytvoříme něco.


Tento týden půjde o energie. Hlavně o přeměnu energie v myšlenku a přeměnou myšlenky do hmoty, pak právě může vzniknout dílo. (třeba adventní výzdoba atd. cukroví atd.)


Spojením mezi světy se dá a je dána tvořivost. A to znamená souhru na mentální, duchovní i hmotné úrovni. A to je to, co můžete v tento týden očekávat.


Je to doba, kdy dochází k vytváření nových hodnot, je to o zdaru ve všem, kde budete uplatňovat jen své myšlenky a bude to vycházet s upřímné snahy.


A vše co uděláte, dílo, které touto dobou vznikne, bude mít trvalejší hodnotu a to tím větší, o co více bylo konáno vědomě a s chutí!

Zní to jako fráze, já vím, ale je tak!


A tak se máte zamyslet nad tím: Máte radost ze života a z práce? A co vlastně tvoříte?

Protože je tu v tomto směru i varování - kdy to, co vytvoříte, půjde vaším životem dlouho.

A jako radu, to bych formulovala asi takto. Vše, co má hodnotu, bylo zhotoveno přesně a dokonale.


Myslete i na to, že bude záležet na tom, zda výsledky budou odpovídat očekávání či nikoliv. A pokud v této době nebudou výsledky odpovídat vaší snaze, pak je ale velmi dobré si uvědomit, že výsledky, které se objevily dnes, mohly být ovlivněny takovými činy, které byly vykonávány Vámi před klidně mnoha lety.


A tak se máte zamyslet nad tím, co vlastně děláte a proč to děláte? A zda to máte vůbec zapotřebí?


Ale tak či tak, musí být každá z nás zodpovědná za své činy. A snažit se, i když to třeba hned není tak, jak jsme si původně vysnily.


Je to obecně holky doba, kdy je potřeba jít za novými sny a cíli. Vzniká vše nové! A je to krásné a je to velmi obohacující.

Takže všem držím palce.

S láskou a úctou

Ili

www.kartarka-ili.czbottom of page