top of page

Kouzelná svíčka na SVATÉHO VALENTÝNA

Kdy jindy si tak trochu začarovat na lásku než právě dnes.

Půjdete do toho se mnou?


Je třeba si uvědomit, že kouzlo je myšlenka, projekce, určitá modlitba. A úspěch kouzla závisí na síle pozitivního myšlení, představivosti a schopnosti věřit v kouzlo, které tvoříme.


Svíčkovou magii přímo zbožňuji, kdy pálení svíček za účelem rituálu, patří k odvěkým obřadům napříč všemi kulturami.


Kdo tedy věří a chce vyzkoušet, pak bude potřebovat jen svíčku, nejlépe červenou nebo růžovou. Pokud nemáte, postačí i čistě bílá – univerzální.


Zapálením svíce, za nějakým konkrétním účelem, kdy dnes bych opravdu volila lásku, protože každá z nás chce jistě buď vylepšit a posílit svůj současný vztah, někdo chce najít třeba novou lásku.


Dnes je ten den pro milostnou svíčkovou magii.


Ale zpět k tématu, když dnes zapálíme ženy svíčku, tak to bude za účelem toho, aby se probudila ta svůdná bohyně (čarodějnice, co je v nás – a je v každé z nás) a pomohla nám v sobě najít více odvahy, přitažlivosti, živočišnosti i přirozenosti na poli lásky a vztahů obecně.


Pokud dnes, tuto myšlenku do té svíce při zapalování vložíme, rozhodně se dočkáme výsledku.


Stačí si najít nějaké klidné místo, navodit mírně magickou atmosféru, například vonnými tyčinkami nebo nějakým vonným olejem, harmonizační hudbou, prostě „vyklidnit“ se na chvíli, být třeba jen na chviličku samotné.


Připravit si svíčku a v klidu si vizualizovat, jak by to mělo vypadat, jaké by to mělo být, pokud by vše ve vztazích fungovalo, jak má.

Nebo, jak by měl vypadat nový vztah, jak by měl vypadat nový muž, jaké vlastnosti by měl mít.


A pak si tu představu na chvilku udržet v nitru a zapálit svíčku, kdy se naše vizualizace přenese do planeme svíčky.


Oheň pak donese naše přání do nebe.


Zní to možná jednoduše, ale není třeba vždy dělat složité rituály. Věřím tomu, že tento malý a jednoduchý, bude fungovat dnes na jedničku s hvězdičkou.


Krásný večer při kouzlení

Vaše čaroda

Ili


bottom of page