top of page

KLUB DONNA - krása, zdraví, rovnováha - inspirace pro ženy

Krásný den, milé ženy,

vítám Vás v Klubu Donna. Dnes zatím takto virtuálně, ale pokud byste chtěly, můžete mě navštívit přímo v prostorách Klubu Donna v Plzni, Doudlevecká 20.Proč se klub jmenuje Donna? Donna je sice moc hezké ženské jméno, ale Donna též znamená italsky žena. A zde hledejte ten pravý důvod a původ názvu Klubu Donna. Při vyslovení italského DONNA si představím ženu, která je šťastná, energická, někdy impulzivní, emotivní, upřímná a hlavně užívá si plnými doušky svého života, pečuje o sebe - o svoji krásu i zdraví, dovede se bavit, dovede pomoci, má srdce na správném místě, dovede pomoci, pohladit vlídným slovem a je inspirací pro své okolí.


A přesně toto najdete v Klubu Donna.

Milé dámy, ženy, dívky jsem ráda, že jste (nebo co nejdříve budete) součástí Klubu Donna.

REGISTRACE JE MOŽNÁ ZDENajdete zde pozvánky na semináře, odkazy na zajímavé semináře i na přednášky z oblasti zdraví, krásy a životního stylu.


​​Pro členky chystáme exklusivní videa s našimi hosty.Dále získáte přednostní pozvání na akce pořádané naším klubem.


Klub Donna spolupracuje s partnery, kteří mají potenciál nabídnout našim členkám speciální výhody, exklusivní nabídky a mimořádné příležitosti.Milé dámy, ženy, dívky budu moc ráda, když se také budete cítit jako „donny“. Užívejte života plnými doušky, najděte si v Klubu Donna to, co Vás zajímá a to, co Vás naplňuje.


Můžete využít klubový blog https://www.klub-donna.cz/blog a nechat se inspirovat blogovými články našich partnerek, můžete se aktivně zapojovat do seminářů a workshopů https://www.klub-donna.cz/udalosti , které vedu (prozatím jen) v prostorách Klubu Donna v Plzni.

Můžete se těšit na některý z relaxačních víkendů. Můžete si užít svůj volný čas při některém inspirativním SOBOTNÍM ODPOLEDNI PER LE DONNE (sobotní odpoledne pro ženy – to vy už teď chápete význam).


Už za pár dní může začít sledovat lifestyle video blog, kde právě nově točím video- medailonky s inspirativními ženami a věřte, že jich mám kolem sebe opravdu hodně.


Milé dámy, ženy, dívky budu moc ráda, když se také budete samy sebe vnímat jako DONNY. Buďte krásné, zdravé, šťastné, energické, impulzivní, emotivní, upřímné a hlavně si užívejte si svého života.

Klub Donna je zde pro nás ženy / donny.


Těším se na setkání s Vámi ať už on-line nebo naživo

při některém mém semináři nebo webináři.


Zde je pro Vás video, kde se dozvíte více o KLUBU DONNA


S přátelským pozdravem vaše donna Pavla

Mgr. Pavla Kavinová

#lektorkaPK

bottom of page