top of page

Když se sejdou Donny….


Už je tomu více jak rok, co jsem založila Klub Donna. Donna znamená italsky žena. Klub Donna je klub žen pro ženy a o ženách. Moje idea a můj cíl je vytvořit prostor pro ženy v němž se mohou vzájemně potkávat na různých zajímavých akcích, inspirovat se mezi sebou, sdílet své zážitky, pocity, emoce, ale také potkávat nové kamarádky a společně vyplnit svůj čas, který máme pro sebe.

Každá máme svůj život a v něm své osobní priority. Máme svoji práci, rodinu, partnera, … ale jistě mi dáte za pravdu, že je moc fajn zorganizovat si svůj program tak, abychom mohly mít i čas ne své koníčky, záliby, sebevzdělávání, sebezdokonalování…. čas na posezení s kamarádkami u kávy či sklenky dobrého vína, nebo třeba i na nějakém zajímavém volnočasovém semináři nebo workshopu.Nechci, aby mé řádky vyzněly příliš odborně, učeně anebo dokonce snad jako nějaký výukový materiál. Prostě občas všechny potřebujeme si s někým posedět a popovídat. Nemyslím tím, že bychom potřebovaly své diáře zaplnit do posledního místečka tak, abychom měly svůj osobní čas dokonale zorganizovaný. Ale mám v hlavě tu moji hlavní ideu, že Klub Donna nám všem může dát tu možnost někam se zapojit, něco se dozvědět, něco se naučit a něco si užít…


A co vlastně já dělám? Znáte mě? Jsem spokojeně vdaná maminka 3 skvělých dětí. Původní profesí paní učitelka. Ale tomuto povolání se již dlouho nevěnuji. Přesto jsem však ráda, že jsem si právě tuto profesi vybrala a vystudovala. Hodně jsem se naučila. Nemyslím tím být skvěla paní učitelka, ale otevřeně komunikovat, umět předat své myšlenky, přednášet a mluvit pro lidi. Odtud pramení to, co dělám teď. Jsem lektorka. Vnímám to tak, že stále učím, já učím a lektoruji ty, kteří si mě vybrali. Ruku v ruce s profesí lektorky jde u mě i koučování. Jako kouč mám svoji polohu komunikace se zákaznicemi v nestranné poloze. Jako kouč jen pomáhám nastavit zrcadlo a najít tu správnou cestu každé mé zákaznice. Ve svém profesním životě jsem si splnila i svůj velký sen, ke kterému vedla drobet klikatější cestička - jsem vizážistka. Nepasuje Vám to dohromady? Mě ano. Jsem lektorka, koučka a profesionální vizážistka. Pomáhám najít ženám jejich vlastní cestu, jejich vlastní osobnost, jejich vlastní Já.


Každá žena může být krásná, jen se to v sobě musí naučit najít, musí se naučit to ukázat a musí být sama na sebe hrdá!

Jako vizážistka umím ženy nalíčit, ale pro mě má mnohem větší smysl naučit ženy, jak se mají ony samy naučit pečovat o svoji pleť, jak se mohou samy nalíčit, jak si mají samy vybrat a zvolit barvy svého oblečení, aby byly krásné, upravené a sebejisté. Proto vedu kurzy líčení a péče o pleť.

Z mé dlouholeté praxe vím, že nejkrásnější je žena, která je zdravá. Je plna energie a vyzařuje pozitivní energii kolem sebe. Pro mě nejefektivnější cesta k našemu zdraví vede přes detoxikaci a celkovou očistu našeho organismu. Dlouhodobě se věnuji pořádání seminářů, kurzů a workshopů na které si zvu hosty, kteří společně se mnou předávají informace z oblasti zdraví, krásy a životního stylu.

V mém osobním životě mě velmi ovlivnila tradiční čínská medicína. Vím, že je hodně důležité naučit se mít sama sebe ráda, brát život s pokorou. Mé osobní motto je: VŠE V NAŠEM ŽIVOTĚ MÁ SVŮJ ČAS.


To jsem já.

Ale já sama nejsem Klub Donna. Klub Donna se mnou tvoří mé partnerky klubu, ženy - mé kamarádky. Každá z nich má svoji profesi a práci. Každá z nich umí něco jiného. Ale všechny jsou skvělé!!!! Bez nich by Klub Donna nebyl takový, jaký je teď. Moje klubové partnerky mi pomáhají v psaní Blogu pro Vás. Určitě jste se všimly, že se psaní blogu střídáme. Přinášíme Vám různá témata. Každá to svoje, které umíme a ve kterém se cítíme dobře.Společně pro Vás chystáme i akce na kterých se s námi můžete potkat osobně. A úplnou novinkou je to, že jsme se posunuly i do světa on-line a chystáme pro Vás i nová videa. … Ale o tom až zase příště.Budu moc ráda, když i vy budete součástí Klubu Donna. Je-li to i vaše přání, přihlaste se k nám ZDE.


Registrace do klubu je ZDARMA a členství samozřejmě též.


Najdete zde pozvánky na semináře, odkazy na zajímavé webináře i na přednášky z oblasti zdraví, krásy a životního stylu.

#lektorkaPK

bottom of page