top of page

Když překračuji svoji komfortní zónu

Přesně před týdnem jsme se Vám náš Klub Donna představila.

Donna je klub žen pro ženy a o ženách. Moje idea a můj cíl je vytvořit prostor pro ženy v němž se mohou vzájemně potkávat na různých zajímavých akcích, inspirovat se mezi sebou, sdílet své zážitky, pocity, emoce, ale také potkávat nové kamarádky a společně vyplnit svůj čas, který máme pro sebe.

A jak to mám všechno vymyšlené, co všechno pro vás Donny udělám, kam posunu svoji komfortní zónu, abychom vás zaujala, potěšila…


Už to tady zaznělo. Situace je teď taková nejistá. Bohužel nemohu předvídat, co se bude dít dále kolem nás. Moc ráda, bych se s vámi sešla v sobotu 19.9. (více info ZDE) na našem dalším PER LE DONNE. Také bych si přála prožít s vámi příjemný relaxační víkend v říjnu (více info ZDE). V hlavě mám den pro maminky s malými dětmi v Plzni, …


Čas ukáže, zda nám bude přáno a budeme se moci potkávat na těchto živých projektech.

Už teď ale vím, co se bude dít v Klubu Donna na 100%. Co pro vás mohu nachystat, co mohu slíbit a co bude v mých silách zvládnout.


Ano, možná jste uhodly. Otevírám svět on-linu. Mé první video pro KLUB DONNA máme hned pod článkem.
Jen pro upřesnění LIFESTYLE okénko s videi pustím do světa až koncem prázdnin. Do té doby budu pilně střádat materiály, natáčet a chystat.
Prosím, držte mi palce.

Máte-li pro mne nějaký nápad, radu či pomocnou ruku, jste u mne vítány milé Donny!

#lektorkaPK

bottom of page