top of page

Každý domov má svou vlastní energiiMožná jste si někdy zkoušeli dělat numerologický výklad vašeho data narození nebo jména. Zajímalo vás ale také, co o sobě může prozradit váš dům? Každý dům má duši a osobnost tak jedinečnou jako jeho obyvatelé.


V numerologii sčítáte jednotlivá čísla za sebou, dokud nedosáhnete jediného celého čísla 1 – 9. Například číslo 27 by drželo energii 9 (2 + 7). Číslo 123 by drželo energii 6 (1 + 2 + 3). Každé celé číslo má svou vlastní charakteristiku nebo význam.


Numerologie domácnosti je založena na její adrese. Při stavbě domu je pozemek spojen s číslem a dům okamžitě přebírá energii tohoto čísla. Chcete-li určit numerologii svého domova, jednoduše sečtěte všechny číslice, dokud nepřijdete s jednou číslicí.

Pokud je například číslo vašeho domu 1395, sečtěte následující: 1 + 3 + 9 + 5 = 18; pak 1 + 8 = 9


Zde je přehled toho, co každé číslo znamená:


Číslo 1 Dům 1 nese frekvenci jednoty a nových začátků. Dům je ideální pro novomanžele. Ve skutečnosti má velkou energii k zahájení všeho nového, jako je obchod, vztah nebo sebezdokonalování. Je to skvělý dům, který vyjadřuje své individuality a vůdčí schopnosti ve světě. Ti, kteří žijí v domě 1, by si měli dávat pozor na to, aby nebyli příliš tvrdohlaví, dominantní nebo sobečtí. Mezi další vlastnosti domu 1 patří kreativita, originalita a vynalézavost.


Číslo 2 Zatímco dům 1 je skvělý pro individualizaci, dům 2 má dualistický charakter a je ideální pro partnerství. Energie harmonie a rovnováha jing-jang je převládající energií čísla 2. Ať už se jedná o obchodní partnery, partnery nebo spolubydlící, budou obyvatelé domu 2 příjemnější a chápavější a zároveň se budou učit jeden od druhého. Nevýhodou domu 2 je tendence stát se příliš citlivý na druhého partnera do té míry, že nakonec nesdílíte svůj názor. Celkově však bude mít dům mírovou a harmonickou rovnováhu. Pro jednu osobu žijící v domě 2 bude dům přirozeně přitahovat partnera. Je to také skvělý kancelářský prostor nebo prostor pro podnikání vlastněný 2 obchodními partnery.


Číslo 3 Číslo 3 je známé svou zábavnou, extrovertní energií. Číslo 3 je často znázorněno jako trojúhelník, trojice nebo pyramida, což je energetická, ohnivá kvalita, která je velmi energetická. Zatímco číslo 2 najde harmonii a rovnováhu ve dvou, číslo 3 najde rovnováhu ve třech, podobně jako u stativu. Tři představují výraz, expanzi, vášeň, nadšení, zábavu a optimismus. Dům 3 je skvělý dům pro socializaci a zábavu. Bude mít pozitivní energii a umožní svým obyvatelům spoustu sebevyjádření, doslova doma i ve světě. Je to skvělý dům pro někoho, kdo se chce stát více společenským, setkat se se zajímavými lidmi a být viditelný. Nevýhodou domu 3 je, že tam může být tak zábavně, že se nebude dělat moc práce. Problémem může být také utrácení příliš mnoho peněz. Je to náročným domovem pro introvertní práci, jako je spisovatel nebo účetní. Pro plánovače večírků nebo koordinátora akcí by to byl skvělý prostor.


Číslo 4 Pokud se cítíte příliš rozptýleni v domě s číslem 3, může pro vás být vhodný přesun do domu 4. Číslo 4 má takovou energii, která je stabilní, spolehlivá, uzemněná, organizovaná a produktivní. Je to skvělý domov nebo kancelářský prostor pro zahájení nového podnikání nebo vztahu. Poskytuje pevný základ, na kterém lze stavět. Je důležité, aby si obyvatelé byli vědomi, že budou pracovat i v době volna a vyhnuli se přepracování.


Číslo 5 Číslo 5 je ztělesním energie aktivit, změn, cestování a dobrodružství. Je to číslo jang, které bude vždy zahrnovat spoustu pohybu a aktivity. Ve skutečnosti je číslo 5 nejenergičtější ze všech čísel a nejvíce se podobá energii změny. Číslo 5 také drží energii znalostí, komunikace a psaní, zejména pokud jde o cestování, jiné kultury nebo nové a zajímavé nápady. Kvůli vysoké energii domu 5 může být obtížné se cítit usazená nebo uzemněná. Energie může vytvořit tendenci k rychlému pohybu životem a je náročné si užít současný okamžik.


Číslo 6 Číslo šest drží vibrace lásky, soucitu, kreativity a umění. Dům 6 je opravdu domov se srdcem. Tato energie se projeví ve všem, co její obyvatelé dělají od umění po společenskou odpovědnost. Je to skvělý domov, ve kterém můžete vychovat rodinu, protože často uvidíte dům 6 plný dětí. Zatímco se v domě 5 odehrávají divoké drsné večírky, bude dům 6 hostit intimní večeři s přáteli. Obyvatelé domu 6 milují svůj domov natolik, že to může být náročný domov pro materiální úspěch.


Číslo 7 Číslo 7 je nejvíce duchovní ze všech čísel. Objevuje se v Bibli a v mnoha náboženstvích a kulturách, a proto nese energii spirituality, mystiky, filozofie, introspekce a samoty. Dům 7 je přirovnáván k ášramu, chrámu nebo svatyni. Je to velmi klidné, relaxační a tiché místo, v některých případech mírně podobné jeskyni. Drží energii hluboké duchovní transformace. Díky své mystice a vnitřní energii je dům 7 také velmi vhodný pro zdokonalování intuitivních nebo psychických schopností. Drží jingovou energii, kde jsou dobré společenské vztahy. Je to skvělý prostor pro někoho, kdo se zaměřuje na svůj duchovní růst. Výzvou je dostat se z domu a cítit se součástí světa.


Číslo 8 Pokud hledáte materiální úspěch nebo bohatství, dům 8 je pro vás to pravé. Zatímco dům 7 vládne duchovní rovině, dům 8 vládne fyzické rovině. Dům 8 může přinést hojnost v každé oblasti, ať už ve formě lásky nebo peněz. Číslo osm drží vibrace úspěchu, moci, nekonečna, štěstí a slávy. Nebuďte také překvapeni, když získáváte veřejné uznání nebo dokonce slávu, když žijete v domě 8. V čínské metafyzice je číslo 8 nejpříznivější. Výzvou pro dům 8 je, aby se jeho obyvatelé nestali chyceni v hmotném světě, že by ztratili zaměření na srdeční záležitosti.


Číslo 9 Číslo 9 drží energii pro dokončení. A s jakýmkoli koncem je také nový začátek. Devět drží vibrace štědrosti, dávání, milování, moudrosti a soucitu. Dům 9 podporuje ukončení fáze života a umožňuje úplné vydání, aby mohli lidé začít znovu. Hlavní výzvou domu 9 je nenechat ostatní využít vaši štědrost. Je také důležité starat se o sebe. Prostor by byl ideální pro neziskové nebo jiné humanitární podniky.

#lektorkaPK

bottom of page