top of page

JSTE DUCHOVNĚ NADANÍ?

Krásný den Všem!


Každý člověk má dar, schopnost, díky níž je jedinečný. A i když jsou některé talenty opravdu zřejmé, jiné mohou být těžší najít a jsou také mnohem méně časté. Například duchovní dary jsou o něco složitější a jejich poznávání a rozvíjení trvá dlouho.

Jakmile je však zvládnete, uvědomíte si, jak můžete pomocí tohoto požehnání pomáhat druhým. Zjistíme, jak můžete vědět, zda máte duchovní dar uzdravení.


Co je duchovní dar uzdravení?

Než se pustíme do konkrétních charakteristik, které vám pomohou zjistit, zda jste léčitel nebo ne, definujme duchovní dar uzdravení. Když narazíte na problémy, které nejsou viditelné pouhým okem, je možné, že vaše duchovní energie jsou nevyvážené. Když k tomu dojde, potřebujete duchovního léčitele, který vám pomůže problém překonat. Léčitelé mají schopnost přenášet pozitivní léčivé energie do těla pacienta, aby je zbavili negativních vlivů a energetických blokád. Jakmile duchovní léčitelé probudí své dary, začnou pomáhat lidem kolem sebe.


Čím se liší duchovní léčitelé?

Myslíte si, že byste mohli mít duchovní dar uzdravení? Většina léčitelů ani neví o svých schopnostech, dokud nezíská znalosti o konkrétních vlastnostech a vlastnostech, které má léčitel.

Znalosti a opakované procvičování jsou to, díky čemu bude váš dar skutečně zářit. Zde je několik způsobů, jak rozpoznat, v čem se duchovní léčitelé liší od ostatních.


1. Pocit empatie a vnímání emocí

Lidé s duchovním darem uzdravení mají za cíl pomáhat druhým, takže jsou přirozeně důrazní a velmi citliví na energie, které je obklopují. Z tohoto důvodu mohou být zahlceni na přeplněných místech nebo v obtížných situacích.

Ti, kteří pracují s energiemi na dodávání uzdravení, často přebírají negativní energie svých pacientů, což může narušit jejich vlastní energetická pole.

Na jedné straně být tak citlivý na emoce může být požehnáním, protože dokáže rychle rozpoznat zdroj problému a uzdravit pacienta. Na druhé straně může spousta emocí někdy způsobit frustraci a zmatek.


2. Mít skutečnou touhu pomoci

Pokud máte duchovní dar uzdravení, přirozeně chcete pomáhat všem, včetně všech živých bytostí, lidí a zvířat. Když jste v přítomnosti ostatních a cítíte něco špatně v jejich energetických polích, chcete jim pomoci. I když necítíte nic špatného, ​​stále chcete nějakým způsobem nabídnout pomoc.

Jelikož jsou léčitelé důrazní a cítí emoce druhých, silně pociťují touhy a potřeby druhých a vcítí se do nich. Pokud je někdo šťastný, bude se léčitel cítit také šťastný, a když se někomu ublíží, bude toto zranění pocítit i léčitel.


3. Pochází z rodiny léčitelů

Práce jako lékař nebo pocházející z rodiny s historií uzdravovacích prací může být jedním ze známek toho, že máte dar duchovního uzdravení.

To však nekončí pouze u lékařských profesí, protože léčitelé nabízejí svým pacientům pomoc různými způsoby.

Například sociální pracovníci, učitelé, ekologové, komunitní aktivisté a lidé z jiných oborů nabízejí pomoc v různých oblastech života.

Rodinná historie uzdravování ukazuje, že můžete mít tento dar pomoci ostatním i ve vás. V tuto chvíli to nemusí být dobře rozpoznatelné, ale bude se to vyvíjet, jak budete cvičit.


4. Užívám si samotu

Přirození léčitelé mají rádi lidi a rádi jim pomáhají. Ale jejich zvýšená empatie a schopnost cítit emoce druhých je mohou zbavit jejich vlastních pozitivních energií. Aby duchovní léčitelé obnovili své léčivé energie, musí trávit spoustu času v samoty. Být v přírodě a praktikovat meditaci jsou dobré způsoby, jak přilákat blahodárné vlivy z vesmíru a doplnit energii životní síly.

Během doby samoty se léčitelé mohou uzemnit a dělat energetické práce. Samotný čas staví na vysokou hodnotu, protože mocné energie je mohou na chvíli uvést do rovnováhy, takže je třeba věnovat péči o sebe v klidném prostoru.


5. Spoléhání se na intuici

Při rozhodování se léčitelé obracejí spíše na své emoce a intuici, než aby se spoléhali na logiku. Máte-li duchovní dar uzdravení, jste vždy hluboce v kontaktu se svou intuicí. Vždy vám řekne nejlepší postup a zřídka se mýlí o tom, jaké rozhodnutí byste měli v určitém okamžiku učinit. Vaše „tušení“ je důležitější než logika, protože vám může okamžitě říct, zda vám věc, místo nebo osoba nesedí.


6. Rozpoznávání znamení

Vesmír vám možná posílá znamení, že máte duchovní dar uzdravení. Přemýšlejte o situacích v minulosti, které by mohly být výzvou, která vás nasměruje k uzdravení. Nebo při čtení knih možná některé pasáže naznačovaly, že vaše opravdové povolání je služba uzdravování. Můžete také obdržet proroctví od duchovních o vašem osudu, abyste pomohli ostatním.


7. Zažil těžkosti

Ve svém životě jste hodně bojovali. Bylo to pro vás těžké, ale protože jste prožili tolik těžkostí, můžete nyní pomoci ostatním, kteří procházejí podobnými zkušenostmi. Například pokud jste utrpěli trauma nebo ztrátu, která ovlivnila to, kam se váš život ubíral, můžete osobu lépe uklidnit, protože víte, jak se cítí, když se snaží překonat bolest.


Pokud jste v sobě našli jednu nebo více z těchto charakteristik, můžete mít duchovní dar uzdravení. Váš dar může v tuto chvíli spát nebo může být příliš slabý na to, abyste ho poznali, ale získání dalších znalostí a vyhodnocení věcí ve vašem životě vám to pomůže odhalit.


S láskou a úctou

Vaše čaroda Ili


částečně použito ze zdroje: Psychic-reding.com

bottom of page