top of page

Jak se zklidnit a neplýtvat svou energii na zbytečná slova, která stejně nikomu neposlouží?


Máte kolem sebe lidi, kteří vám pijí krev? Nebo se prostě snažíte, abyste s nimi vycházeli dobře, ale z nějakého záhadného důvodu, to nejde?

Může to být:

kamarádka, která vás dokáže neskutečně „vytočit“

váš partner

děti

rodič

známý

šéf

sousedé

kolegyně …


Může to být jen nějaké určité chování nebo skutky, které ten člověk dělá.

Nebo to může být celý člověk jako takový, který vám prostě fakt nesedí.


Nebojte, o respektující komunikaci, pravidlech nenásilné komunikace a emocích už toho tady bylo napsáno hodně. Nebudu vás v tomto článku tímto zatěžovat.

Vyberu jen to nejjednodušší, ale nejúčinnější:


Zde jsou 3 nejdůležitější pravidla pro to, abyste nestříleli slovy (zbytečně) a neubližovali vzájemným vztahům.


NEŽ NĚCO VYSLOVÍTE, ODPOVĚZTE SI NEJPRVE NA TYTO 4 OTÁZKY:
  • Jste si naprosto jistí, že to, co se chystáte někomu říct, je pravda?“

  • Je to, co chcete říct něco dobrého?“

  • Bude to, co hodláte sdělit, pro tu osobu opravdu užitečné?“

  • Bude vám to k něčemu prospěšné? (kromě ventilace vzteku, který tím ale stejně nevyplavíte)

A zde je lék pro vás, ten nejkratší, který zaručeně pomůže hned, abyste se zklidnili a nemusíte ani disponovat nenásilnou komunikací:). Protože ze všeho nejdůležitější je, abyste se vy sami zklidnili:)).A proto, pokud jste v emocích a někdo vás opravdu vytočil, ošetřete nejdříve sebe a pusťte si: Léčivou hudbu.


PROČ BYSTE MĚLI ZVÁŽIT POSLECH HUDBY NA FREKVENCI A = 432 HZ?

Ačkoliv je léčení zvukem teprve v počátcích vstupu do hlavního proudu, po mnoho staletí bylo v různých náboženstvích používáno jako tradiční léčebná metoda či zklidňující metoda.

Dokonce i vědci jako Nikola Tesla či Albert Einstein mluvili o významu přemýšlet ve smyslu vibrace, energie a frekvence.

„Pokud chcete nalézt tajemství vesmíru, je ukryto v pojmech energie, frekvence a vibrace.“ – Nikola Tesla

Věda dokázala, že vše ve** vesmíru je vytvořeno z energie a má vlastní vibrace a frekvence**, které se mohou buď zvyšovat, nebo snižovat.


VIBRACE JEDNÉ OSOBY, KTERÉ VYSÍLÁ, MOHOU OVLIVNIT ENERGII JINÉ. Mohou její energii zklidnit nebo rozčeřit, zaplavit pochopením a láskou nebo vztekem a bojem.

Kvantová fyzika dokázala vzájemnou souvislost mezi elektromagnetickými poli a aurou. Jelikož mají zvuky vlastní frekvence, nedávalo by smysl, kdyby neměly vliv na lidi.

Dr. Herbert Benson, profesor, spisovatel, kardiolog a zakladatel Harvardského lékařského institutu mysli a těla, studoval, jak léčení zvukem, zejména zpívání manter, může pomoci vyvolat relaxační reakci.

Ta je definována jako schopnost jednotlivce dát tělu podnět k uvolnění chemické látky a signál mozku, což vede ke svalovému uvolnění, zpomalení dýchání a snížení krevního tlaku.


ZJISTIL, ŽE URČITÉ ZVUKY, KTERÉ JSOU OBZVLÁŠŤ VYSOKÉ VE VOKÁLNÍCH HARMONIÍCH, STIMULUJÍ A NABÍJEJÍ MOZKOVOU KŮRU A NERVOVÝ SYSTÉM.

Může omezit příznaky syndromu dráždivého tračníku (IBS) a působit proti fyziologickým změnám způsobeným stresem a bojem, strachem, nenávistí či vztekem a emočním vypětím, včetně svalového napětí, bolesti hlavy, žaludeční nervozity, zrychleného tepu a mělkého dýchání. Konkrétní doporučení frekvencí můžete nalézt zde: https://www.rolandsante.cz/?lang=cz&what=album&alb_id=924...

Zde je jedna z nich, pusťte si ji: https://www.youtube.com/watch?v=0_Pn5puYb0o


A zaručeně pak nevystartujete. Zároveň svým naladěním zharmonizujete i druhou osobu a nepřímo tak ovlivníte její další chování:))bottom of page