top of page

Jak přivítat synchronizaci do svého života

Představte si, že silně prší a uvědomíte si, že jste si doma zapomněli deštník. V naději, že se vyhnete dešti, vejdete do první kavárny, kterou vidíte, a narazíte na dokonalého cizince, který se později stane vaším romantickým partnerem. Náhoda?

Možná ne. Ve vašem životě existují situace, kdy zažíváte takové náhody, které jsou neuvěřitelně aktuální, nehody, které se zdají být navrženy tak, aby se staly v určitou dobu a na určitém místě.

To by mohlo souviset s takovým jevem, jako je synchronicita. Pokud vás zajímá, co je to synchronicita a jak ji přilákat do svého života, řekneme vám více.

Co je synchronicita?

Synchronicita je termín, který poprvé vytvořil v roce 1952 psycholog Carl Jung k popisu náhodných událostí, které mají hluboký význam pro život člověka.

Někteří lidé nevěří na náhody nebo říkají, že prostě musí mít štěstí, nebo se stanou náhodně. Ale pokud si vzpomenete na věci ve svém životě, které se zdály „náhodou“, bylo to skutečně tak? Náhody nejsou tak náhodné.

K těmto náhodným lidem, slovům nebo událostem dochází přesně v době, kdy je potřebujeme, například ve chvílích otázek a pochybností.

Jaké jsou příklady synchronicity?

Když nevíte, jak se rozhodnout nebo jakým směrem se ve svém životě vydat, synchronicity vám poskytnou potřebný posun vpřed. Stává se to, jako by vyšší síla slyšela vaše boje a poslala odpověď, když jste to nejméně čekali.

Synchronicita spojuje smrtelný a duchovní svět pomocí symbolů, které ne vždy rozpoznáme a nevíme, jak je interpretovat.

Některé příklady synchronicity zahrnují:

  • Některé věci, lidé, čísla nebo předměty, které se ve vašem životě objevují opakovaně.

  • Trávíte hodiny pokusem najít něco, jen abyste to našli v okamžiku, kdy jste to téměř vzdali.

  • Nebo na druhé straně něco potřebujeme, aby se to v našem životě najednou objevilo stejně rychle.

  • Lidé, které jste nikdy nepotkali, než vám nabídnou pomoc, když jste na obtížném místě.

Je to jen několik příkladů synchronicit. Samozřejmě je v nich mnohem víc, než se na první pohled zdá. Nelze je vysvětlit ani náhodou.

Proč se nějakým způsobem setkáváte s podobnými lidmi? Oba máte podobné vibrace, takže vás navzájem přitahují.

Lidé i věci mají vibrace, takže když má něco nebo někdo, koho hledáte, stejnou frekvenci, určitě se srazíte.

Vesmír vždy najde způsob, jak vám pomoci dosáhnout toho, po čem toužíte.

Jak do svého života přilákat synchronicitu?

Možná si myslíte, že synchronicity se vždy dějí samy o sobě, ale ve skutečnosti existují způsoby, jak můžete do svého života synchronicitu přilákat. I když jste v této chvíli třeba skeptičtí, není nic špatného na tom , ​​když se pokusíte zjistit, zda to funguje.

Zde jsou způsoby, jak uvítat synchronicitu.

1. Procvičujte povědomí a všímavost

Možná budete většinu dne chodit jako na autopilota, ale to není dobrý přístup k životu, zvláště pokud do něj chcete přivítat synchronicitu.

Dobrou praxí je rozvíjet povědomí a všímavost ve svých každodenních zvycích. Toho můžete dosáhnout praktikováním meditace, cvičením jógy a dechových cvičení nebo pouhým uvědoměním si takových pozemských činností, jako je chůze nebo dokonce čištění zubů. Nenechte okamžiky letět, aniž byste si jich vůbec všimli. Dívejte se na věci, vnímejte je a pamatujte na ně.

2. Trénujte svou intuici

Pokud nikdy nepoužijete svou intuici, nebude s vámi spolupracovat. Rozvíjení duchovního vědomí má hodně co do činění s vaší intuicí a tím, co se nazývá váš „vnitřní pocit“.

Vaše podvědomí vám posílá moudrost, kterou jste se rozhodli ignorovat, ve prospěch jiných věcí, které zabírají váš den. Vyhněte se tomu.

Místo toho si udělejte čas na poslech své intuice a zpráv, které vám říká. Pokud si nacvičíte instinkt, začnete si všímat příležitostí, které vaše oko dříve nemělo k dispozici.

3. Důvěřujte životu

Poté, co jste se naučili více si uvědomovat svou intuici a důvěřovat jí, je na čase si v životě více důvěřovat. Váš život není navržen tak, aby vám ublížil.

Naopak žijete, abyste byli seznámeni s tolika úžasnými věcmi, lidmi a místy. Věřte, že se ve vašem životě stanou synchronicity, a až k nim dojde, použijte svou intuici, která vás provede nejlepším postupem. Důvěřujte svým instinktům a svému životu.

4. Objasněte své záměry

Když jsou věci, které od života chcete mít nejednoznačné a těžko definovatelné, synchronicity se nestanou.

Chcete-li je přilákat, musíte vědět, co je to přesně to, co se tak těžce snažíte najít, ať už jde o osobu, předmět nebo místo. Představte si, jak to vypadá ve vaší hlavě, zapište si to do deníku - udělejte cokoli, díky čemu bude váš cíl nebo přání konkrétnější. Když jsou vaše záměry jasné, objeví se synchronicita.

5. Mějte oči otevřené

Zavření očí před svým vnitřním já a světem kolem vás odmítá synchronicity.

Se zavřenýma očima si nevšimnete, kdy se ve vašem životě objeví, a jednoduše projdete, jako by nic neznamenali.

Ale život není jen o tom, jak nechat své dny plynout. Jde o to, opravdu ho žít, pokusit se najít odpovědi na otázky, které zdánlivě odpovědi nemají. Buďte otevření a vnímaví vůči synchronním zkušenostem.


Poté, co jste se dozvěděli o synchronicitě, a jak ji můžete přilákat do svého života, stále si myslíte, že to, že jste zapomněli deštník byla jen náhodná náhoda?

Nyní víte, že náhody nemusí být tak náhodné, jak si představujete.

Vaše přání vibrující na konkrétní frekvenci může přilákat řetězec událostí, které vás dovedou k tomu, po čem toužíte, možná když to nejméně očekáváte.

Osvědčeným postupem je mít otevřenost vůči synchronicitám a přijmout je, jakmile se objeví.


Krásný den všem

Ili


částečně čerpáno ze zdroj: synchonicity healing.combottom of page