top of page

Jaký byl NÁŠ relaxační víkend?
V pátek 6. května jsme se ubytovaly v hotelu Depandence na Srní. Hotel se nachází přímo v srdci Národního parku Šumava. Díky své ideální poloze a překrásné šumavské přírodě je perfektním výchozím bodem pro turistické a cyklistické výlety. Jedná se o nejlépe vybavené zařízení tohoto typu ve zmíněné lokalitě, proto jsme si jej vybraly pro náš relaxační a zážitkový víkend.


Ubytovány jsme byly v útulných dvoulůžkových pokojích.

Během celého pobytu jsme si dopřávaly plnou penzi v příjemné hotelové restauraci.


Hotel disponuje klasickým plaveckým bazénem, a tak jsme jej také zařadily do našeho programu.Během celého víkendu jsme zaměříly veškerou pozornost na sebe, protože to je v dnešní době opravdu potřeba, společně jsme tvořily, vzdělávaly se i relaxovaly. Načerpaly jsme zajímavé informace z tradiční čínské medicíny, péče o tělo i pleť. Součástí programu bylo též dopoledne věnované Barvové typologii a a vizáži.


Také jsme se zamyslely nad svými sny. Každá si mohla vyrobit svůj jedinečný lapač snů a s Ili jsme si popovídaly o tom, co znamenají nejčastější sny.


A protože jsme se shodly na tom, že přesně takový relax už jsme opravdu potřebovaly, začala jsem vybírat hotel a tvořit plán pro náš podzimní víkend.


Chcete se k nám přidat?


Mgr. Pavla Kavinová

ambasadorka Klubu Donna

#lektorkaPK


bottom of page