Jaká byla konference pro ženy?

V Plzni se v sobotu uskutečnila konference pro ženy všech věkových kategorií, různých zájmů i profesí: EXCELLENTNÍ ŽENA®.

Už uběhly více než dva roky od poslední konference a ženy byly opravdu potěšené, že se mohou setkat a užít si společný den věnovaný setkávání, sebevzdělávání i posilování svého ženského sebevědomí.

Už po 8. hodině se začaly prostory Měšťanské Besedy plnit ženami. Bylo pro nás připraveno ranní občerstvení a také načepené stánky vybraných vystavovatelů.

Program dne byl rozdělený do několika bloků, při kterých se nám představili jednotliví hosté. Dozvěděly jsme se, jak ovlivnit kvalitu spánku, zajímané informace o Islandu i nevšední zajímavosti od naší plzeňské „cukrářky na cestách“.

Otázky našeho zdraví byly tentokráte zaměřeny na zdraví našich střev.

Dokonalým zpestřením programu bylo velmi poutavé vyprávění na aktuální téma od Armádního generála Petra Pavla.

Jednotlivé přestávky v programu jsme věnovaly přátelským povídáním a setkáním se s našimi kamarádkami a známými ženami z Plzně i širšího okolí.

Občerstvení jsme měly připravené hned vedle konferenčního sálu a v přilehlých prostorách pro nás byly nachystané zajímavé stánky rozličných vystavovatelů.

Během celého dne probíhala dobročinná sbírka, jejíž výtěžek byl věnován sociálnímu zařízení Domovinka. Z peněz, které se vybraly, může hospic zakoupit seniorům dvě speciální polohovací křesla.

Ženy se rády potkávají, ženy se rády vzdělávají a já jsem moc ráda, že jsem se mohla této konference zúčastnit

a @Klub Donna se stát hrdým partnerem.

Přeji EXCELLENTNÍ ŽENĚ, ať může brzy připravit pro nás ženy další ročník takovéto skvělé události.

Děkuji Anně Šperlové za obětavý přístup, skvělou organizaci i motivační nápady, které věnuje nám ženám.