top of page

HVĚZDNÝ ČAS a LETNÍ SLUNOVRAT

Dobrý den, milé Donny.

Pondělí 21.6.2021 je datum jednoho velice krásného čarodějnického svátku, dovolila jsem si k němu zpracovat pro vás pár informací. Všichni ho jistě znáte pod pojmem: Svatojánská noc - jinými slovy je to letní slunovrat
Letos ale můžete zažít opravu zvláštní, magický a výjimečný okamžik !


PROPOJENÍ LETOŠNÍHO SLUNOVRATU S KOSMICKOU MEGASÍLOU


Letos jde krásně o letním Slunovratu propojit dva extrémně silné Kosmické vlivy a to samotný „NULOVÝ BOD“ letního Slunovratu navíc i s hodinovým časovým oknem tajemného Hvězdného času, ve kterém lidem narůstají mimosmyslové schopnosti.


V tento den Slunovratového nulového bodu lze mimořádně pohodlně využít i hodinové časové okno hvězdného času pro vnitřní Duchovní práci, protože kulminační čas vychází na večerní dobu 21:10, což je pro mnohé ideální doba pro tichou osobní meditaci.


Takže, když to pro zjednodušení shrnu, tak v 21:10h je náběh, 21:40 je nejsilnější kulminační vrchol, a ve 22:10 je výběh tohoto tajemného hodinového časového okna, kdy lidem několikanásobně stoupají mimosmyslové schopnosti.

A když to propojíme se sílou Slunovratu (Nulovým bodem), potom máme mimořádně silné a ideální podmínky k práci na sobě.

Je určitě dobré o tom vědět. A doporučuji si zameditovat. Já rozhodně čerpat energii budu.

Ale vraťme se ke SLUNOVRATU obecně.

21. června je čas, kdy den trvá nejdéle. Někdy to vypadá, že snad Slunce ani nezapadne. A noc trvá jen malou chvíli. Slunce stojí nejvýše, než začne opět klesat do tmy. Historicky je letní slunovrat jedním z nejposvátnějších dnů roku. Tím, že je všude více slunečního světla, naše nálady a energie jsou posilovány. Všichni jistě cítíte rozdíl ve vaší energetické úrovni a náladě mezi letním slunovratem a zimním slunovratem. Máte jistě nyní pocit, že vaše baterie jsou v tomto ročním období plně nabité. Je všeobecně známé, že byliny, které se sbírají v tento den, mají mimořádnou magickou moc. Některé tradice zase o Svatojánské noci házejí do ohně devatero různých bylin. Můžete si vyzkoušet i Vy. Udělejte si malý sáček z bílé látky. Naplňte ho jakoukoliv kombinací bylinek dle seznamu níže. Sáček pak zavažte nejlépe červenou šňůrkou. Držte sáček v ruce. Soustřeďte se na všechny vaše problémy, bolesti nebo nemoci, kterých se chcete zbavit. Představte si, že jsou tyto věci ve vašem sáčku. A vhoďte sáček do ohně letního slunovratu. Magických devatero bylin nemá přesné určení, proto si můžete vybrat, některé zdroje ale uvádí, že se však musí nasbírat na devíti různých místech. (nechávám na Vašem uvážení, kde si bylinky seženete) Určitě by však mezi nimi nemělo chybět kapradí, které touto dobou vykvétá a třezalka. Můžete vybírat z tohoto seznamu: Šalvěj, máta, bazalka, fenykl, petržel, pažitka, rozmarýn, tymián, slunečnice, levandule, třezalka a kapradina, jmelí, iris , jeřáb, dub, borovice, jedle, anýz, lískový oříšek, sporýš. O této vzácné magické noci ženy pletou věnce a snaží se do nich vplést svá tajná přání. Všude se zapalují ohně, tančí se a zpívá. Věnce se pak také vhazují do ohně. V noci se v hojném počtu objevují elfové a skřítci. Vytváří se ochranný štít mezi námi a veškerou mocí temnoty. Podle pověstí se otevírají různá místa, kde se skrývají poklady. Je to noc plná magie. A tak je dobré k ní takto přistupovat. A jelikož se všichni cítíme uvolnění, tak si můžeme i takový veselý amulet o půlnoci vyrobit. Bude Vás pak chránit a plnit vaše sny. Můžete vyrábět náramky, náhrdelníky, klíčenky, čelenky, ochranné váčky. Je to jedno. Cokoliv Vám udělá radost. Je plno amuletů a talismanů, které odpuzují negativní energie, ale je léto, vše rozesmáté, tak i takový talisman může být trochu sexy, ne? Takže na amulet hodně třásní nebo střapců. Vzpomeňte si na šamany v pralese, na indiány, i mniši je nosí. A co pak teprve taková břišní orientální sexy tanečnice, ta si také chrání svoji osobnost třásněmi. Zlo totiž nesnáší kmitavý pohyb. A věřte, že cokoliv si vyrobíte s Vaší osobní energií, bude to mít opravdu velice silné magické ochranné účinky. Zbývá tedy již jen udělat si na Svatojánskou noc čas a užít si tuto magickou dobu. Tak tančete! Radujte se! A užívejte si léta plnými doušky! S přáním všeho dobrého

Vaše čaroda

Ili

bottom of page