top of page

DUCHOVNÍ LÉČENÍ


Duchovní léčení, nazývané také energetická medicína, energetické léčení, psychické léčení je nekonvenční metoda zaměřená na léčbu fyzických nemocí a psychických onemocnění. Léčitel nebo duchovní terapeut využívá svou osobní energii pouze přímým kontaktem na tělo konzultanta, položením na ruce nebo dokonce na dálku, někdy tisíce kilometrů od svého pacienta. Této praxi se může naučit každý, kdo je ochoten dodržovat určité podmínky.

Jak vyvážit svou mysl, tělo a duši


Spojení mezi vaší myslí, tělem a duší je úžasné. Klepnutím do něj se můžete vydat na cestu k uzdravení a realizovat svůj skutečný potenciál. Mysl, tělo a duch společně tvoří lidskou bytost a určují, kým skutečně jsme. Vaše myšlenky, pocity a zkušenosti jsou tímto spojením ovlivněny.

Uvedením těchto tří aspektů do rovnováhy můžete najít skutečné štěstí. Zjistěte, jak toho dosáhnout.

V průběhu let se ukázalo, že všechny aspekty těla tvoří soudržný celek a nelze je od sebe oddělit.

Mnoho léčebných programů je dnes zaměřeno na fyzické tělo a zapomíná na mysl a duši. Pro skutečnou pohodu však všichni potřebují podporu. Podívejme se tedy na roli každého prvku ve spojení mysli, těla a duše.


Mysl

Vaše mysl ovládá vaše myšlenky a činy po celý den, čímž hraje hlavní roli ve vaší pohodě.

Prostřednictvím vaší mysli:

prožíváte své emoce a osobní vztahy

zkušenosti s učením

tvoří vzpomínky a myšlenky


Všechny tyto prvky jsou důležité pro vaše celkové zdraví. Mysl také hostí vaše vědomí a umožňuje vám myslet a uvědomovat si svět kolem sebe.


Tělo

Je to vaše fyzické tělo, se kterým fungujete v každodenním životě. Tělo je složitá struktura, která funguje fascinujícím způsobem. Vaše orgány a buňky pracují každý den, aby vás udržely v síle a při provádění každodenních činností. A vašich pět smyslů je to, co vás spojuje s okolním světem a obohacuje vaše zážitky, protože jsou také součástí vašeho fyzického těla.

Duše

Blahobyt nemůže být úplný bez řešení duchovních aspektů. Mnoho lidí vidí ducha jinak, ale je