top of page

Do našeho klubu přijde na návštěvu muž

Připravuji nový projekt o zdraví, kráse, rovnováze a tentokráte bude mým hostem muž. Jmenuje se Lukáš Berka a takto se nám sám představil.


Drahé dámy! Jelikož se nejspíše s několika z Vás uvidím, tak jsem si pro Vás připravil malý článek, ve kterém bych Vás pozval na naši zářijovou akci a zároveň se představil.

Mé jméno je Lukáš Berka, již 10 let pracuji s lidmi snad každého věku a od útlého mládí cítím, že mým posláním tady na tomto světě je být učitelem. Mám obrovskou touhu pomáhat ostatním a předávat jim vše, co znám. Neberte mě špatně, nebudu Vám kecat do života. Jsem člověk, který přijde, rozloží před Vás švédský stůl a můžete si vybrat. Dám do toho vše, aby byla ochutnávka co nejlepší. Byl jsem léta lektorem a poté jsem se rozhodl, že se stanu koučem pro rodiče a děti. Jsem takovým mostem v začarovaném trojúhelníku rodič-dítě-škola. Baví mě se svými klienty přicházet na nové možnosti v jejich vztazích, jaký přístup zvolit, jelikož je to pokaždé jiné. Každá rodina je jiná, takže mohu upustit uzdu své fantazii a kombinovat ji s psychologickými postupy. Řešení vztahů není žádná nuda, pro mě je to hra, kterou chci zvítězit. Je to hra s náročnými překážkami, ale já jsem trochu opičká, co miluje extrémní překážkové běhy, takže jsem na toto zvyklý.


Mám za sebou stovky hodin školení a vzdělávání a tisíce hodin praxe, abych byl tou nejlepší verzí sebe sama. Dal jsem sám sobě za úkol pomáhat lidem se vztahy, protože po uzavření škol a dnešní situaci, kdy je člověk bombardován negativními věcmi, potřebuje každý, děti i rodiče, někoho do nepohody, který umí přinést nový pohled a pomoci nalézt řešení. Zkuste se zamyslet nad tím, o kolik by byl Váš život pohodovější, kdybyste uměli o něco lépe fungovat s neposlušným synem, nafoukanou snachou nebo nezbednými dětmi.

Jak říká můj oblíbenec, pan doktor Jan Vojáček, tak komplexní zdraví se skládá ze 4 pilířů. Máme naše fyzické tělo, mysl, duši a sociální vazby (vztahy). Já a Pavli bychom Vám během našeho setkání rádi nabídli něco na zlepšení fyzického těla a vztahů. Mou náplní bude, abych Vám ve stručnosti představil pár triků, které Vám mohou zlepšit vztahy. Říkám ve stručnosti, protože chci, abychom si to hlavně společně vyzkoušeli, takže se připravte, že budeme i něco dělat a celé to nebude jen o poslouchání a kafíčku!Milé ženy, pozvánku na naši společnou akci najdete během pár dnů v sekci události. A jestliže vás Lukáš oslovil a budete si chtít naši společnou akci užít s námi, tak si hlídejte pzvánky, máme totiž omezené množství pouze na 10 osob.Mgr. Pavla Kavinová

#lektorkaPK

ambasadorka Klubu Donna


bottom of page