top of page

Co se u nás chystá?

Začíná se blýskat na lepší časy. Vypadá to, že se budeme moci opět potkávat na živo a dělat pro vás členky Klubu Donna zajímavé akce.I nás to moc těší. A máme za sebou první pracovně seznamovací setkání. Když píšu seznamovací, tak věřte, že v posledních měsících klub funguje opravdu jen on-line, naší hlavní náplní je psaní blogových článků. A protože je mým záměrem, přinášet vám články a inspirace z co nejvíce oborů, rozrostl se i tým partnerek, které články pro klub píšou. Ale na živo ještě neměly možnost se potkat.


Musím uznat, že setkání se opravdu vydařilo. Sešla se prima skupina báječných žen. I když vzhledem k okolnostem jsme se nemohly potkat všechny.
Anička Pláničková se postarala o báječné pohoštění.


Připravila si pro nás sladkou i slanou variantu pokrmů, kde je jednou z ingrediencí Šmakoun. Moc jsme si pochutnaly a ještě jsme od Aničky dostaly kuchařku, abychom si takové dobroty mohly připravovat i doma.
Domluvily jsme se, že my Klub Donna podpoříme akci Běh pro mobilní hospic v Plzni na Boleváku, která se uskuteční hned na začátku prázdnin. Tak se tam s námi budete moci osobně potkat.
A také chystáme překvapení s touto charitativní akcí spojené. Již brzy uděláme pozvánu a vše se dozvíte.Víkendový pobyt pro ženy máme v plánu na listopad, ale vše rozhodnou aktuální okolnosti.

Na prázdniny chystáme Den pro ženy. Kdy si budeme moci aktivně užít den na příjemném místě v prima ženské společnosti. Jen, co doladíme podrobnosti, dostanete vy členky Klubu Donna přednostní pozvání.
Co můžete udělat pro to, aby vám žádná z našich akcí neutekla? Udělejte si registraci do Klubu Donna ZDE. Registrace do klubu je zdarma. Klub Donna je zde i pro vás. Samozřejmě můžete přizvat i své kamarádky, abyste si mohly akce užívat spolu.


Těším se, až se i s vámi budu moci potkat osobně. Mějte krásné dny.

amasadorka Klubu Donna

Mgr. Pavla Kavinová

#lektorkaPK

bottom of page