top of page

Co nového v Sydney?


Vážené čtenářky,


V Čechách se léto pomalu blíží ke konci. Pokud se chcete v myšlenkách přenést na druhou stranu světa, kde postupně ustupuje zima a brzo bude začínat teplé léto, podívejte se na můj blog.


V nejaktuálnějším článku popisuji výlet za pozorováním velryb, kdy jsem bohužel ale žádnou neviděla. Místo toho se mi pár metrů před nohama přeplazil had. V předposledních dvou článcích se dozvíte, jak probíhala karanténa v Sydney u naprosto cizí rodiny, kterou jsem potkala na začátku pandemie.


Věděly jste, že cukrová poleva na sušenkách se nepeče v troubě? Já jsem se o tom sama přesvědčila ve článku číslo 23., kdy jsem vytáhla z trouby zmutované, nezdravě vypadající dinosaury. Dětem to příliš nevadilo, i přesto se na pekáč plný podivných tvarů vytrvale usmívaly.


Pokud zabrousíte na první stránku blogu, můžete začít číst můj příběh od začátku a dozvědět se, jak jsem se k protinožcům dostala. Jaké to bylo ztratit se v Singapuru a ochutnat durian. Nebo jak jsem musela rychle měnit svoje životní plány z důvodu světové pandemie.


http://www.tutabara.cz/


bottom of page