top of page

Buď a nebo! Výklad karet 8.-14.3.2021

Krásný den milé Donny.


Dnes jsem tu opět s výkladem karet. Při pohledu na karty, které jsem vytáhla, jsem cítila zvláštní energii. Nebyla ani pozitivní ani negativní. Asi proto, že každá z nás vnímá okolní svět jinak.


Někdo je plný strachu a zlosti a beznaděje, někdo je plný optimismu , očekávání věcí příštích a naděje.


Donny, prosím! Je hodně moc důležité se nyní na svět dívat bez negací a na všem si najít něco hezkého, něco pro nás přínosného.


Protože karty říkají, že abychom všichni tuto situaci zvládli, je třeba opravdu nepropadat panice, nebát se, být vstřícné, milé, není dobrém se rozčilovat, stresovat se, mít v sobě pocit zloby – to raději ale vypněte televizi a média obecně.


Pamatujte, že strach je to nejhorší, co vás může potkat. A je třeba nyní zůstat holky silné. Je třeba vnímat hlavně energii štěstí a tu pak šířit dále.


Ano, už jsem dnes ráno slyšela názor, že jak jako mám být šťastná, když se nemůžu jít projít dál než kousek od baráku, nemůžu na dovolenou, nemůžu si dát v hospodě večeři a skleničku…nemůžu…nemůžu.

No i tak se dá žít, ale děkuji - nechci a vy jistě také ne.


Ale co být šťastná za to, že jsem zdravá, aspoň můžu vůbec ven, aspoň mám co jíst, mám kde hlavu složit, mám práci. Že zpívají ptáci, svítí slunce, v řekách teče voda, v lesích rostou stromy.

Radovat se z těch obyčejných neobyčejných věcí.


Máme být tedy nyní šťastné tak, jak to je, být za to vděčné. A pamatovat si, že čím více budeme radost a dobrou náladu dále rozdávat, tak se k nám o to více dobra bude zase vracet. A věřím tomu, že se nám pak to špatné prostě vyhne.


A pak, tím, že budeme naštvané a vystrašené, tím se stejně nic nezmění a uškodí to zase jenom nám.


Věřím ženy, že všechny co nyní čtete tyto řádky, že umíte být šťastné a strach vás prostě na kolena nesrazí.


Tento týden je to hodně o úhlu pohledu, tak na to prosím myslete.


Krásný den

Vaše čaroda

Ili


bottom of page