top of page

ADVENTNÍ SOUTĚŽ KLUBU DONNA: Dopis pro „klubového“ Ježíška… aneb přání vyslaná do vesmíru se plní

Není tomu tak dávno, kdy ještě moje děti na Ježíška věřily. Každý rok v čase předvánočním usedaly za své psací stoly a svá přání promítaly na papíry. Zprvu to bývaly malované obrázky barevným fixem a pastelkami, později je zobrazovaly prostřednictvím konkrétních výstřižků z časopisů a posledních pár let pak vlastním rukopisem.


I když jsou již na prahu dospělosti a ví, kdo je ten Ježíšek, který jim dárečky rok co rok pod stromeček naděloval, přesto jim tradice psaní dopisu Ježíškovi zůstala. Už to nejsou jednoduché malůvky ani barevné výstřižky z novin nebo jen strohý seznam věcí, které si vroucně přály z papírů vybalit. Hmotná přání bývají nahrazena emocemi, pocity s hlubším životním významem.


Všechny dopisy svých dětí určené Ježíškovi mám doma schované a moc ráda si v nich pročítám. Ač se s plynoucími roky formulace tužeb měnily, jedno přání zůstávalo celé léta nezměněné. Moje děti si přály, aby se jejich nejkrásnější sny vyplnily. Větu, kterou končily každičký Ježíškovský vzkaz, vám s radostí ocituji:


„Milý Ježíšku, i kdybys nám nepřinesl nic z tohoto seznamu, proměň alespoň naše nejkrásnější sny ve skutečnost.“


Doma máme takové jednoduché pravidlo. Své vroucné sny si říkáme nahlas. Tak, aby byly vyslyšeny a mohly se šířit Vesmírem tím správným směrem. Láskyplná energie, do které své sny balíme na dalekou cestu, má kouzelnou moc a sny nám postupně vrací v podobě magických zážitků strávených při společně strávených chvilkách.


Každý z nás máme spoustu svých snů a přání, po kterých moc toužíme a rádi bychom je napsali někomu, kdo by jim věnoval trochu času, s radostí si je přečetl a možná některé z nich i vyplnil.
Když jsem chystala letošní Vánoční soutěž, přála jsem si, aby byla jiná, než ty z uplynulých let. Aby kromě drobné výhry přinesla hlubší význam pro obě strany. Pak jsem se začetla do dopisů pro Ježíška, které mu psávaly mé děti, a napadla mě myšlenka pozvat vás k soutěžení formou dopisu pro Ježíška.Takového soukromého, co naděluje v klubu Donna, a kterému můžete vypsat od srdce, co byste letošní rok chtěli pod vánočním stromečkem rozbalit anebo co si s láskou přejete pro sebe a své nejbližší, aby se vyplnilo.


Pošlete našemu Ježíškovi své přání v pár větách a vyhrajte jednu ze tří cen. Potěšíte sami sebe nebo uděláte dárkem z výhry radost druhému. Každý dopis zaslaný na Ježíškovu adresu pečlivě zaevidujeme, pročteme a doporučíme k předání dárků.

Ježíšek odmění tři z vás, jejichž přání vyhodnotí jako NEJsrdečnější, NEJkrásnější, NEJemotivnější, NEJ… zkrátka NEJlepší z NEJlepších. Vyšlete svá přání do světa, nebojte se přát si nahlas.Vítězné dopisy zveřejníme (bez uvedení autora) po vyhlášení zde, na našem webu.


Místo tří oříšků si rozbalíte:

1. dárkový koš sladkých skleniček Marmelády s duší Pošumaví

2. dárkový poukaz na proměnu s líčením s vizážitskou Mgr. Pavlou Kavinovou

3. dárkovou krabičku s náramkem značky Armilas
A kam Dopis pro Ježíška napíšete?

Stačí kliknout a dopis napsat ZDE v místě určeném pro odpověď na soutěžní otázku.


  • Pište Ježíškovi do 13. prosince do 18.00 hodin.

  • Průběžně budeme pročítat, odpovídat a vyhodnocovat.

  • Tři úspěšné výherce zveřejníme rovněž 13. prosince ve 20.00 hodin zde na této www.stránce a facebookovém příspěvku a na stránce našeho klubu.

  • Výherci obdrží email a v násladně si telefonicky domluvíme předání cen.


Ceny budou připraveny k osobnímu vyzvednutí v Klubu Donna

na adrese Doudlevecká 20 v Plzni od 14. prosince do 17. prosince (nebo dle individuální dohody). Bude nuné je vyzvednout osobně, není možné je zasílat na adresu.


Jaruška Frančíková

Marmeláda s duší Pošumaví


Pavla Kavinová

ambasadorka Klubu Donna

#lektorkaPK


bottom of page