top of page

Řasenka

Aktualizováno: 11. 10. 2020

Elegantní šaty a vysoké podpatky také fungují, ale bez podmanivých očí je to jen pozlátko. Nevěříte?


Vzpomeňte si na východní krásky, kterým je vidět pouze tvář, někdy dokonce jen oči. Ale jak jsou schopny využít svých očí k svádění. Když se to daří jim, podaří se to i vám!

Stačí si správně vybrat svoji pomocnici - ŘASENKU.Kvalitní řasenka musí splňovat několik základních kritérií. Musí být odolná na běžné denní zatížení. Nesmí se rozpít ani rozmazat kolem očí a udělat tak nevzhledné kruhy. Musí jít snadno nalíčit i odlíčit.

Moje nejoblíbenější řasenka má kvalitní silikonový kartáček, díky němuž se barva pohodlně nanáší na řasy. Díky tvaru kartáčku se barva nanese přesně tam, kam potřebujeme.

Tvar kartáčku dovede nanést přiměřené množství barvy na spodní řasy, které se líčí první. Druhé v pořadí líčíme horní řasy. Jemné štětinky po obvodu kartáčku všechny řasy od sebe oddělí a nanesou barvu tak intenzivně, že vznikne krásný objem. Řasy se zároveň opticky prodlouží při „šikovném „ pohybu ruky i jemně natočí vzhůru. Celkový dojem po nalíčení je úžasný objem a prodloužení a přitom se řasy neslepí a nevypadají těžce.

Často se mne ptáte, zda je pro citlivé oči třeba volit hypoalergenní řasenku? Barva, kterou řasenka obsahuje, problém mnohdy sama o sobě neudělá.

Důležitou úlohu hraje kartáček. Pro všechny typy citlivých a alergenních očí doporučuji používat řasenky s krátkými silikonovými kartáčky, díky nimž se barva dostane přesně tam, kam má.

A která je ta moje nejoblíbenější řasenka???

Podívejte se na krátké video

#lektorkaPK

bottom of page