top of page

ČERNÁ SŮL a SÍLA LUNY aneb k čemu je vlastně RITUÁL?

Moje milé, zdravím vás .


Dnes malinko z jiného soudku, než je klasický výklad karet.

Poslední dobou dostávám dotazy, zda se nějak neulejvám, zda stále pracuji, zda už jen nevykládám, ale zda stále ještě mám magickou praxi a svou „čarovýrobnu“ .

No přiznám se, že jsem si malinko odpočinula, potřebovala jsem nasbírat novou energii a sílu a přizpůsobit se transformačním energiím, které jsou opravdu náročné.

Takže jsem na nějakou dobu tuto svoji činnost omezila jen na svíčkovou magii, kdy bylo třeba stále nabíjet a energetizovat svíce, dávat jim tu správnou čarovnou energii. Ale to bylo tak vše, na co jsem měla sílu.

Ale, pozor, pozor !!! Už zase pracuji na plno a oprášila jsem všechny potřeby a pomůcky v mé "čarovýrobně" a zahájila jsem tvořivý proces výrobou mé velice oblíbené černé magické ochranné soli.

Jako čarodějka pracuji vždy s energiemi měsíce, a nyní jsem použila sílu ubývajícího měsíce a sílu pátečního dne, než mi přešel do dnešních vibrací 5 a připravila novou dávku rituální černé soli !

Další otázka je většinou - A proč ? Je rituál opravdu nutný?

K čemu vlastně je? Rituál?

Rituály nás vedou do toho posvátného prostoru, který leží uvnitř nás všech ,

do tohoto prostoru, kde můžeme komunikovat s našimi vyššími já, do tohoto prostoru, na který tak brzy zapomeneme, jakmile nás chytí naše každodenní rutiny.

Dobré duchovní očištění nás může obnovit na tolika úrovních, osvěžit naši mysl, naše tělo a našeho ducha, uvolnit ty nežádoucí energie, které nás drží zpět od toho, abychom byli naším nejvyšším já a zanechat v nás pocit obnovy a osvěžení.

Tak proto!

Před provedením jakéhokoli druhu magie pro sebe nebo pro ostatní je důležité, abychom byli zbaveni škodlivých energií, které by mohly viset na naší osobní síle.

Jak se pohybujeme po celý den, přicházíme do kontaktu s mnoha různými formami energie, některé úžasné, jiné už tak ne.


Tato duchovní černá ochranná sůl byla vytvořena tak, aby vám pomohla očistit vaši auru a dát jí novou duchovní záři.

Dokáže uklidnit vaši ustaranou mysl a nabídnout vám mír a ochranu, připravit vás na vaše magické práce nebo vás duchovně očistí.

Sůl obsahuje zajímavé ingredience, kdy jistě pochopíte, že se o ně s vámi nepodělím, neboť jsem na tom dlouho pracovala, ale prozradím, že je sůl vylepšena křišťálem a aktivním uhlím, které dělá zázraky a dokáže vytáhnout opravdu velké množství negativity. A křišťál je taková „dobíječka“ osobní energie.

To je skvělé pro ty, kteří se denně zabývají různými energiemi.

Je také velice účinná, když potřebujete trochu očistit, po hádce, koncertech, kdekoli, kde máte pocit, že jste nasbírali další energie, které již nechcete u sebe držet.

Na tuto novou várku se můžete těšit už od příštího týdne, kdy bude k dispozici v mé pracovně „ v čarodějném doupěti“.

A nebojte se, není to poslední výrobek, bude plno osvědčených potřeb, ale i plno novinek. Jen musím počkat na správný čas, na Lunu, až bude ve správném postavení.


Protože pracuji pouze v souladu s energií LUNY.

S láskou a úctou,

přeji krásné dny

Vaše čaroda

Ili

www,kartarka-ili.cz
bottom of page