top of page

Úplněk ve Štíru


Úplněk ve Štíru

27.4.2021 v 5:31


Tento úplněk nás nutí zaměřit se na vztahy.


Milé Donny, dobrý den, zdravím Vás.


Začneme tedy tím, že si obecně řekneme něco o úplňku. Každý úplněk je mocný, ale to jen tím, že je to „jiná doba“ .


Jeho energie je silnější než si asi běžný člověk umí představit. Ale kdo se zajímá o Lunu, ten pak ví, že její síla nám může být velice nápomocna, ale bohužel, může i škodit, pokud její sílu využijeme ke špatným účelům.


Když probíhá úplněk ve znamení Štíra, opatrnosti není nikdy nazbyt. Je zapotřebí zaměřit se na naše vztahy.Opatrujte se, buďte obezřetní a hlavně ať se děje, co se děje, nepropadejte panice.

Tento úplněk nás nutí ponořit se co nejhlouběji do vlastních pocitů, jsme proto více zranitelní.


Někdo dokonce ztrácí soudnost, jak se říká, lidé bývají náladoví, až agresivní, aktivují se emoce v podobě podezíravosti a žárlivosti.


Ten, kdo nemá zpracovanou energii Štíra, může žárlit na všechny a na všechno. Může žárlit na partnera, na úspěch někoho jiného, na majetkové poměry ostatní, či na něčí vzhled a podobně.


Buďte proto silní a slovní provokace, útoky partnera či lidí z okolí, nebo napětí ve vztahu berte s rezervou a humorem.

Nezvyšujte hlas, nekřičte, nehádejte se. Vsaďte na bezstarostnost.


Klíčem k úspěchu každého úplňku je naplánovat si na

úplňkový den, večer a na další dva dny poté takový program, při kterém vám budou síly měsíce pomáhat a nikoliv škodit.


Při úplňku ve znamení Štíra můžete cítit, jak to všude kolem jiskří. Všechno je nabito magickou energií, můžete v sobě probouzet nadpřirozené schopnosti.

Se sbíráním bylinek se dříve čekalo až na úplněk ve znamení Štíra, jelikož bylinky v tuto dobu nasbírané, mají nejsilnější působení.


V tuto dobu se také čarovalo na lásku. Když si nějaká žena přála konkrétního muže, používala se k tomu právě tato energie.


Při vlivu luny ve Štíru je vhodné udělat si rituál lásku a na ochranu před negativními energiemi.


Dny Štíra sebou nesou nádech tajemství, otevírají se brány podvědomí a energie jsou nejsilněji spojeny s astrálním světem.


Měsíc za úplňku má mnohonásobnou sílu. Jak jsem psala již na počátku. Je to proto, že při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Měsícem.


Silné působení přitažlivosti Slunce z jedné strany a z druhé přitažlivost Měsíce má za následek vytvoření protichůdných sil, které ozdravují.

Jedná se o 2 reaktivní síly, které dokážou posílit, vyčistit a posunout člověka nejenom na jeho duchovní cestě.Za úplňku, když se díváte na noční oblohu, Měsíc září. Má největší sílu a v okamžik přechodu do jeho zmenšování začíná očistný proces.


Síla úplňku spočívá v posílení sebe sama - lidský organismus je zaplaven silnou energií, která působí značně protikladně a záleží na psychické odolnosti člověka, jak se s touto energií a vším souvisejícím vyrovná.


Silnou energii Měsíce využijte pro svůj růst a přilákání všeho, co si přejete.

Úplněk pomáhá nasměrovat myšlenky a pročistí energie těla i mysli. Jako byste čistili cestu za zdravím a úspěchem.


Při úplňku prochází Měsíc určitým znamením zvěrokruhu, které pak ovlivňuje konkrétní orgány a části těla jemu přidělené. Luna v tu chvíli působí na tuto oblast dvojnásobně blahodárně, preventivně a léčivě.


A naopak, vše, co tuto oblast zatěžuje, působí škodlivěji než v jiných dnech.


Výjimkou jsou zákroky a operace, které při úplňku nejsou vhodné, jelikož se vlivem úplňku špatně hojí rány a mohou nastat komplikace.


Když vládnou dny Štíra je potřeba věnovat pozornost pohlavním orgánům, ledvinám, močovému měchýři, konečníku. Je potřeba se teple oblékat.

Duchovní energie jdou do hloubky a probouzejí různá tušení a řídí city.


Doba úplňku je ideální pro očistu těla.

Pokud se rozhodneme držet půst, vhodné je jíst jeden druh potravy například vařenou rýži, ovoce nebo zeleninu.

Pro vyplavení všeho špatného z těla pamatujte také na přísun tekutin, vhodné jsou ovocné či zeleninové šťávy, nebo pramenitá voda.


Pro toto období pro vás mám zajímavou nabídku.

Každoročně s tímto datem probíhá v rámci mých výkladů, které jsou zpracovány formou e-mailu, cenově zvýhodněná akce zaměřená právě na partnerské vztahy, kdy pokud byste měly ženy zájem, podívejte se na mé stránky www.kartarka-ili.cz , kde najdete všechny potřebné informace k této nabídce.

Zvýhodněná cena platí vždy jen pro objednávky uskutečněné v květnu, později jsou již výklady za normální ceny.Přeji krásný a ničím nerušený magický čas.

S láskou a úctou

Vaše čaroda

Ili
bottom of