top of page

Úplňkový výklad karet 10.-16.2.2020

Dobrý den milé ženy, zdravím vás.


A opět se opakuje situace z minulého týdne, sedám k počítači, abych napsala výklad na příští týden, ale!

Jak už víte, vykládám ho vždy v neděli, a to při pohledu do kalendáře, ano, ano !

Je úplněk a dokonce jeho největší plnost je právě 9.2.2020 v 8.34. (sedím už u PC).


Tento úplněk je numerologicky pod vlivem čísla tři a je to úplněk ve Lvu, a tak i jeho energie nás bude ovlivňovat v nejbližších dnech.


Týden, který začne, bude tedy o veliké kreativitě, protože číslo tři je typickým reprezentantem kreativity.

Takže v sobě milé ženy přestaňte tento týden skrývat své touhy a přání , protože je ideální doba se právě svému sebevyjádření otevřít úplně naplno.


Protože to bude doba o sebevyjádření se, je jedno v jakém oboru pracujete nebo v čem se chcete realizovat, je to o snaze v tom uspět, chce to mít snahu.

Je velice dobré na toto téma komunikovat, vyhledávat tedy klidně i zájmové skupiny, kde se setkávají lidé podobného zaměření, je dobré najít si třeba svůj ženský kruh, kde můžete sdílet svá přání, své sny i své obavy s jinými ženami.


Protože pobyt mezi „spřízněnými dušemi“ bude velice povzbuzující, osvobozující od pout a pomůže právě ještě ve vašem osobním růstu.


Tento týden je opravdu možné začít žít život, jaký jste si přáli, jako žít opravdově.

Holky, uvědomte si, že nic jiného není ani možné. Energie se mění a je třeba začít plně pracovat na tom, abychom pak, v budoucnu, byly spokojené a šťastné, a to chce práci na svém „vysněném“ životě, ale už není čas na sny, je čas realizace.

No, je pravda, že je dobré ale vědět, jak by tedy ten váš svět a život měl vlastně vypadat. Ale v tom už vám nikdo nepomůže, ale věřím, že všechny víme, jak by to mělo být.


Začíná tímto datem dobrá doba pro všechno, co potřebujeme dát do pohybu.


A energie Lva, ta je k tomu absolutně nejvhodnější, protože sebou přináší určitý bod zlomu, někdy zásadní, ale vždy je to pro nás ve výsledku dobrý okamžik.

Protože se tento týden nejspíše „vyhrabeme z nory“, přestaneme být introvertní, nebudeme již jen melancholické, ale začneme být zase těmi úžasnými společenskými bytostmi, které jsou otevřené okolnímu světu.


Období „zimního spánku“ milé ženy končí, takže vstávat! (A cvičit – nemůžu si pomoci, hned mě napadl Bob a Bobek a ta jejich úvodní hláška z večerníčku).

To znamená, že se můžeme jít bavit, získávat zkušenosti, právě je velice dobré jít tak trochu tematicky do společnosti, jistě mi rozumíte.

I když úplně normální večírek a oslava také nejsou k zahození. Můžeme se klidně bavit. Jak se říká, ale všeho s mírou.

Bylo by totiž škoda těchto dnů, které jsou kolem úplňku ještě tak tři dny kolem, kdy ta energie je nejsilnější, nevyužít!


Jen si ženy musíme dát pozor na to, že ta energie je občas až spalující, vášnivá, jak jsme pod jejím vlivem neodolatelné, tak se může stát, že se nám začnou dvořit muži, kteří tak ale úplně nebudou vhodní k trvalému vztahu.


Takže pozor na uklouznutí v tomto směru, protože by se nemuselo vyplatit.

Kdo by se chtěl jen pobavit, tak v pořádku, jen od toho nic více nečekat.


Naopak u dlouhodobých vztahů se začne vracet vášeň do života, takže se i v tomto směru máte na co těšit.


S láskou a úctou

Ili

www.kartarka-ili.cz
bottom of page